Nowa Rada Sołecka w Ognicy
W dniu wczorajszym odbyły się wybory do Rady Sołeckiej Sołectwa Ognica w trakcie trwania kadencji, w związku z rezygnacją dotychczasowych członków tego organu.
Uczestnicy Zebrania Wiejskiego jednogłośnie ustalili nowy skład rady w osobach Pani Marlena Boczulak, Pan Grzegorz Kupracz oraz Pan Marcin Szymanik.
Gratulujemy wyboru i życzymy wytrwałości w działaniach na rzecz Sołectwa Ognica oraz czerpania przyjemności i satysfakcji z tej pracy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!