Logo Gminy Dobrzany

Życzenia z okazji Dnia Samorządowca

Ocena 0/5

Dokładnie 35 lat, 27 maja 1990 r. odbyły się pierwsze „wybory samorządowe”. To właśnie ten dzień został ustanowiony „Dniem Samorządowca”. Dlatego dzisiaj jest doskonała okazja, aby podziękować wszystkim Samorządowcom, osobom, które tworzyły i współtworzą nasz lokalny, dobrzański samorząd, za nieustanne krzewienie tej idei wśród                                 naszych mieszkańców. Wyrażamy wdzięczność za ważną i odpowiedzialną pracę na rzecz  wspólnego dobra. Życzymy ciągłego zapału, wytrwałości w podejmowaniu coraz to nowych wyzwań, satysfakcji z dobrze wykonanych zadań oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności