Wybrzmiał pierwszy dzwonek roku szkolnego 2025/2026
Wprawdzie pogoda w dniu dzisiejszym jest jeszcze iście wakacyjna, to jednak pierwszy dzwonek w murach szkolnych oznajmił, że czas rozpocząć naukę. Już niemalże tradycyjnie, w pierwszym apelu inaugurującym rok szkolny 2025/2026, udział wzięli Burmistrz Dobrzan oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Dobrzanach.
W tym momencie wszyscy myślimy o jak najlepszej przyszłości dla naszego najmłodszego pokolenia. Jednak droga do sukcesu zaczyna się od szkoły, od wiedzy, jaką z niej wyniesiemy, a co za tym idzie od dobrych ocen.
To wszystko wybrzmiało w wystąpieniu Burmistrza, który nie szczędził życzliwych słów skierowanych do uczniów oraz do grona pedagogicznego


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!