Jubileusze 50-lecia pożycia małżeńskiego
Dzień 15 lutego 2024 r. na długo pozostanie w pamięci Państwa:
1. Danuty i Adama Blocków.
2. Janiny i Mariana Bykowskich.
3. Marii i Wacława Goździejewskich.
4. Elżbiety i Zbigniewa Grudzińscy.
5. Gabrieli i Włodzimierza Narkowiczów.
6. Lucyny i Bogdana Tryków.
7. Krystyny i Franciszeka Woźniaków.
Dla niewtajemniczonych wymienieni to dostojni Jubilaci, którzy już 50 lat przemierzają wspólnie swoje życie.
Właśnie tego dnia Burmistrz Dobrzan Paweł Filip podjął wymienionych gości w Urzędzie Stanu Cywilnego. Nie jest to przypadkowe miejsce spotkania, właśnie tu rozpoczęła się ta wędrówka.
Aktu wręczenia odznaczeń za długoletnie pożycie małżeńskie, nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, dokonali Burmistrz Dobrzan Paweł Filip i Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrzanach Wiesław Borzęcki.
Były życzenia, padały ciepłe słowa i był uśmiech szczęśliwych małżonków. Nie obyło się bez kwiatów i upominków.
Potem, przy słodkim poczęstunku i kawie , nadszedł czas na wspomnienia okresów narzeczeństwa, ślubów i wspólnego życia.
Całe spotkanie przebiegało w cudownej atmosferze, przy oprawie muzycznej w wykonaniu Pana Łukasza Morozika.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!