Logo Gminy Dobrzany

Dobry początek tygodnia

Ocena 0/5

W poniedziałkowy poranek Burmistrz Dobrzan Paweł Filip powitał, w tutejszym urzędzie, Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Kustosza. W spotkaniu uczestniczyły również Sołtys Sołectwa Odargowo Urszula Rozalska i Sołtys Sołectwa Szadzko Paulina Tryk, a także Skarbnik Gminy Wiesława Czenczak.

Celem tej wizyty było podpisanie dwóch umów  w ramach konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty sołeckie 2023”, na realizację projektów p.n.:

1) doposażenie istniejącego placu zabaw w Sołectwie Odargowo, całkowita wartość zadania 16.533,05 zł, dofinansowanie 15.000,00 zł;

2) wspólnie działamy – wiatę stawiamy w Sołectwie Szadzko, całkowita wartość zadania 17.300,00 zł, dofinansowanie 15.000,00 zł.

Cieszymy się z tych inicjatyw. Dzięki takim działaniom nasze wsie dysponują coraz lepszą małą infrastrukturą, a tym samym ciekawszą ofertą na spędzanie wolnego czasu dla swoich mieszkańców. 

Dla osiągnięcia celu pozostała  już tylko wspólna praca, bo zadanie musi zostać zrealizowane do końca października br. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności