Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Większe zakłady pracy w Gminie

DODANO: 2017-09-14 08:31:21

SKATOM

Zakład zajmuje się produkcja pojemników metalowych na odpady komunalne stałe oraz kosze metalowe uliczno - parkowe w różnych wersjach, głównymi odbiorcami są zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, urzędy na terenie całego kraju. Firma stale rozwija swoją produkcję, udoskonala i poszerza jej asortyment. Z roku na rok zdobywa nowych klientów, również zagranicznych.

Skatom sp. z o. o.
ul. Staszica 47
73 - 130 Dobrzany
tel. 91 56 20 113

FOREST

Firma specjalizuje się w produkcji oklein naturalnych w różnych gatunkach drewna. Nowoczesny park maszynowy powoduje, że wyroby firmy są wysokiej jakości. Doskonała współpraca z wiodącymi producentami mebli nie tylko w Polsce ale i za granicą.

Forest sp. z o. o.
ul. Armii Czerwonej 5a
73 - 130 Dobrzany
tel. 91 56 20 080

COLINT

Firma prowadzi działalność produkcyjna oraz handlową. Wyroby, które produkuje zakład to sanki, leżaki i meble ogrodowe, jest to zależne od sezonu. Z całej produkcji około 95% jest eksportowana za granicę. Nowoczesna technologia odpowiada wymaganiom unijnym. Firma inwestuje w nowy sprzęt starając się utrzymać swoją pozycje na rynku. Colint działa na terenie całego kraju oraz zasila swoimi wyrobami rynki Europy Zachodniej.

Colint sp. z o.o.
ul. Armii Czerwonej 16
73 - 130 Dobrzany
tel. 91 56 20 130

 

Hurtownia materiałów budowlanych i armatury
ul. Kościuszki
73 - 130 Dobrzany

 

 

Na terenie Dobrzan ma tez swoją siedzibę Nadleśnictwo Dobrzany. Największe kompleksy leśne znajdują się w gminach Dobrzany, Chociwel, Marianowo, Ińsko i Suchań. Najcenniejsze tereny objęte są ochroną prawną - Iński Park Krajobrazowy. Nadleśnictwo prowadzi zrównoważoną gospodarkę w zakresie pozysku drewna i odnawiania upraw. Istnieje już od XIX wieku. Nadleśnictwo Dobrzany ul. Armii Czerwonej 3, 73 - 130 Dobrzany tel. 91 56 20 133

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy