Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Większe zakłady pracy w Gminie

DODANO: 2017-09-14 08:31:21

SKATOM

Zakład zajmuje się produkcja pojemników metalowych na odpady komunalne stałe oraz kosze metalowe uliczno - parkowe w różnych wersjach, głównymi odbiorcami są zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, urzędy na terenie całego kraju. Firma stale rozwija swoją produkcję, udoskonala i poszerza jej asortyment. Z roku na rok zdobywa nowych klientów, również zagranicznych.

Skatom sp. z o. o.
ul. Staszica 47
73 - 130 Dobrzany
tel. 91 56 20 113

FOREST

Firma specjalizuje się w produkcji oklein naturalnych w różnych gatunkach drewna. Nowoczesny park maszynowy powoduje, że wyroby firmy są wysokiej jakości. Doskonała współpraca z wiodącymi producentami mebli nie tylko w Polsce ale i za granicą.

Forest sp. z o. o.
ul. Armii Czerwonej 5a
73 - 130 Dobrzany
tel. 91 56 20 080

COLINT

Firma prowadzi działalność produkcyjna oraz handlową. Wyroby, które produkuje zakład to sanki, leżaki i meble ogrodowe, jest to zależne od sezonu. Z całej produkcji około 95% jest eksportowana za granicę. Nowoczesna technologia odpowiada wymaganiom unijnym. Firma inwestuje w nowy sprzęt starając się utrzymać swoją pozycje na rynku. Colint działa na terenie całego kraju oraz zasila swoimi wyrobami rynki Europy Zachodniej.

Colint sp. z o.o.
ul. Armii Czerwonej 16
73 - 130 Dobrzany
tel. 91 56 20 130

 

Hurtownia materiałów budowlanych i armatury
ul. Kościuszki
73 - 130 Dobrzany

 

 

Na terenie Dobrzan ma tez swoją siedzibę Nadleśnictwo Dobrzany. Największe kompleksy leśne znajdują się w gminach Dobrzany, Chociwel, Marianowo, Ińsko i Suchań. Najcenniejsze tereny objęte są ochroną prawną - Iński Park Krajobrazowy. Nadleśnictwo prowadzi zrównoważoną gospodarkę w zakresie pozysku drewna i odnawiania upraw. Istnieje już od XIX wieku. Nadleśnictwo Dobrzany ul. Armii Czerwonej 3, 73 - 130 Dobrzany tel. 91 56 20 133

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy