Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Wystawa malarstwa poplenerowego uczniów liceum plastycznego w Szczecinie

DODANO: 2017-07-11 15:51:39

W bibliotece po raz osiemnasty odbyła się wystawa malarstwa poplenerowego uczniów Liceum Plastycznego w Szczecinie. Uczniowie wraz ze swoim opiekunem Stanisławem Kokolusem przez tydzień byli gośćmi naszej gminy. Dwoje uczniów odnowiło „witacze” przy wjazdach na teren naszej gminy. Pozostali uczestnicy pleneru malowali piękne zakątki Dobrzan i okolic. Wystawę prac uczniów prze okres wakacji można obejrzeć w bibliotece. Serdecznie zapraszamy. Jednocześnie polecamy do obejrzenia filmiku o Szadzku wykonanego przez jednego z uczestników pleneru.

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy