Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


,,Otwórz się na pomoc z gminą Dobrzany”

DODANO: 2021-04-01 10:30:07

Projekt ,,Otwórz się na pomoc z gminą Dobrzany” to interaktywny film poświęcony problemowi uzależnienia dzieci od komputera i Internetu. Scenariusz filmu został opracowany we współpracy z doświadczoną psycholog i terapeutką Mają Pisarek.

Zadaniem widzów jest pokierowaniem losem młodego człowieka, który musi zmierzyć się        z własnymi słabościami i uzależnieniem od gier komputerowych. Zakończenie tej historii zależy tylko   i wyłącznie od Ciebie…

Będąc partnerem projektu, wierzymy że pomożemy wielu młodym ludziom, a także ich najbliższym zmierzyć się z problemami uzależnienia, zwłaszcza w dobie pandemii.

Zapraszamy również do nabycia poradnika ,,Pandemia” który zawiera najistotniejsze informacje dotyczące radzenia sobie w trudnych czasach pandemii. Znajdziecie tam Państwo również wykaz najważniejszych numerów telefonu oraz adresy placówek, z którymi najczęściej współpracuje gmina Dobrzany w walce z uzależnieniami. m.in. nadużywaniem alkoholu, narkotyków, dopalaczy czy substancji psychoaktywnych. Poradniki można otrzymać w biurze Ośrodka Pomocy Społecznej           w Dobrzanach, pok.nr.13 w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach pracy ośrodka.

gmina dobrzany otwórz się na pomoc

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy