Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Zakończenie rundy jesiennej

DODANO: 2019-11-26 13:20:10
Drużyny piłkarskie Zorzy Dobrzany w dniu 23.11.2019 zakończyły rundę jesienną. Pierwsza drużyna klasy Okręgowej zajęła 8 lokatę po rundzie jesiennej, na 16 drużyn.Początek rozgrywek nie był zbyt udany. Przyczyną była duża rotacja zawodników i nie zgranie się zespołu. Do drużyny Zorzy z Błękitnych Stargard powróciło trzech wychowanków Zorzy. W pierwszej drużynie regularnie grało od trzech do sześciu młodzieżowców, pomimo ,że w/g regulaminu wymagane jest żeby grał co najmniej jeden młodzieżowiec .
Z upływem rozegranych większej liczby meczy w rundzie jesiennej , mecze stały się bardziej widowiskowe i zacięte, wykonaniu naszego zespołu , a zatem przyszły lepsze wyniki.
 
Drużyna ,,B" klasy sezon zakończyła 10.11.2019 r. grając na wyjeździe z liderem tej klasy rozgrywkowej Orkanem II Suchań, która do tego meczu nie odniosła , żadnej porażki . Po zaciętym meczu obfitującym w liczne twarde starcia , drużyna z Suchania w dodatku na swoim terenie musiała uznać zwycięstwo drużyny Zorzy II  1: 0 . Zwycięską bramkę zdobył Kamil Zaborowski.
Drużyna Zorzy II w rozgrywkach jesiennych zajęła 2 miejsce.Wyprzedził ją tylko Orkan II Suchań.
 
tekst i zdjęcia: N/M

Galeria zdjęć

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy