Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Turniej piłkarski Żaków

DODANO: 2019-10-21 12:13:49
Dnia !3.10.2019 r. o godz.10.00 w na Stadionie Miejskim im.Dionizego Stąpóra odbył się turniej piłkarski w kategorii ,,Żak"ramach  rozgrywek zorganizowanych przez ZZPN Szczecin pod nazwą ,,Pierwsza Piłka". W turnieju brały udział dwie drużyny Zorzy Dobrzany , po jednej drużynie Remor Recz , Światowid Łobez i Sparta Węgorzyno . Z powodu choroby zawodników nie stawiła się druga drużyna z Węgorzyna. Rozgrywki odbywały się na zasadzie każdy z każdym. Każdy z meczy trwał 12 min.
Rezultat był drugoplanowy, najważniejsza była dobra zabawa i zaangażowanie zawodników w meczach. Na koniec starszy rocznik t.z. Orlik z Zorzy Dobrzany rozegrał mecz kontrolny z zawodnikami z Łobza. Każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkowy Dyplom uczestnictwa w turnieju. Trenerem drużyn dziecięcych na tym turnieju był Marcin Narkun.
Do zorganizowania turnieju przyczynili się w znacznym stopniu rodzice uczestników turnieju, organizując poczęstunek dla zawodników (a było w czym wybierać, oj było ). Za co Zarząd Zorzy dziękuje. Za obsługę grilla szczególne podziękowania dla Roberta Ulewicza (wytrwałość ).
Do zobaczenia na wiosnę 2020 r.
 
Wyk.N/M

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy