Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Rozegrane mecze Zorzy Dobrzany

DODANO: 2019-09-09 10:20:28
Dnia 24.08.2019 r. o godz. 15.00 w Dobrzanach , odbył się mecz pomiędzy Zorzą Dobrzany a Polonią Płoty w pierwszej części meczu Zorza przeważała , ale nie uwidoczniła tego zdobyciem bramki.W drugiej części do głosu doszła drużyna gości ,która zdobyła dwie bramki jedną  z tzw. spalonego. Drużyna w nowym sezonie ma problemy kadrowe.
Po dobrym wyniku osiągniętym przez naszą drużynę na wiosnę, znaczna część czołowych zawodników zmieniła barwy klubowe, zachęcona korzystniejszymi stypendiami. Do tego należy dołożyć absencje chorobowe trzech czołowych zawodników co daje nam obraz obecnej drużyny. Do pozytywów tej sytuacji należy zaliczyć powrót trzech zawodników w wieku juniorskim z Błękitnych Stargard, którzy brali udział w rozgrywkach ligowych.
 
Dnia 31.08.2019 r. Zorza Dobrzany udała się na rozegranie meczu piłkarskiego do Mewy Resko . Gdzie o godzinie 14.00 w upale rozegrano mecz piłkarski. Zorza Dobrzany po dobrym początku wyszła na prowadzenie w stosunku 2 : 0, ale przed przerwą zawodnik z Reska ustalił wynik na 2 : 1. Bramki dla Zorzy zdobyli T. Piotrowski a drugą A. Lavryk. Druga połowa meczu była wyrównana ale w zamieszaniu podbramkowym został przez Mewę zdobyty gol i w stosunku 2 : 2 zakończył się ten mecz.
Był to zdobyty pierwszy punkt w tych rozgrywkach .
 
Dnia 7.09.2019 r. o godz.15.00 Zorza gościła Światowid Łobez , która to drużyna na jesień nie zdobyła żadnego punktu.
Mecz był wyrównanym widowiskiem na trzy minuty przed przerwą T. Piotrowski zdobył prowadzenie dla Zorzy. W drugiej części meczu
był to mecz typowej walki, raz jedni raz drudzy atakowali bramki przeciwników , ale wynik nie uległ zmianie .Zorza zdobyła kolejne punkty , tym razem trzy . Nadmienić trzeba ,że w tym meczu po przerwie chorobowej - kontuzja prawej kostki  - 72 min. wszedł D.Dziewiński.
 
zdjęcie przedstawia fragment meczu
 
tekst i zdjęcie: N.M.

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy