Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Zwycięstwo Zorzy

DODANO: 2019-05-27 14:33:24

Dnia 25.05.2019 r. o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim im. D. Stąpóra w Dobrzanach rozpoczął się mecz piłki nożnej o mistrzostwo Klasy Okręgowej Szczecińskiej pomiędzy miejscową Zorzą Dobrzany a Białymi Sądowo kandydatem do awansu. Mecz do 13 minuty przebiegał w dość spokojnie kiedy to Zorza przeprowadziła akcję prawą stroną i wyniku dośrodkowania piłkę przejął zawodnik Zorzy Dawid Dziewiński i skierował do bramki Białych. Od tego momentu Zorza uwierzyła, że może uzyskać pozytywny wynik . W 36 min. w znacznej odległości (około 20 m.) od bramki Zorzy zawodnik Białych Gicewicz oddał strzał w kierunku bramki Zorzy, ta po drodze napotkała stopę zawodnika i została podbita do góry w wyniku czego bramkarz Zorzy został przelobowany. Wynik remisowy utrzymał się do przerwy. Po przerwie do 74 min. mecz toczył się z dużym zaangażowaniem obu ekip. W jednej z przeprowadzonych akcji w polu karnym przeciwnika sędzia zawodów dopatrzył się ,,ręki" przeciwnika za co podyktował rzut karny, który to został zamieniony po strzale wykonanym przez Mateusza Rybke na gola.

Po tym golu przyjezdni rzucili się do odrabiania strat , co spowodowało, że Zorza przeprowadzała kontrataki.

Jeden z nich skończył się w doliczonym czasie zdobyciem bramki przez Tomasza Antczaka. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Zorzy 3 : 1 .

 

Następny mecz odbędzie się w Szczecinie dnia 1.06.2019 r. o godz. 18.00 z Klubem Osiedlowym Iskierką , która to drużyna zajmuje drugie miejsce w rozgrywkach.

 

tekst i zdjęcia: NM

Galeria zdjęć

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy