Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez

Na remis z Mierzynianką Mierzyn

DODANO: 2019-05-13 10:18:51

Dnia 11.05.2019 r. o godzinie 15:00 na stadionie Miejskim w Dobrzanach odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy miejscową Zorzą a Mierzynianką Mierzyn - Szczecin . Mecz miał dwa oblicza. Pierwszą połowę meczu piłkarze Zorzy przespali co skutkowało, że miejscowi przegrywali 3 : O . Po przerwie Zorza przebudziła się i na skutek przewagi zawodnik Zorzy został sfaulowany w polu karnym za co sędzia zawodów podyktował rzut karny, do którego podszedł Mateusz Rybka i rzut karny zamienił na bramkę była to 63 min. meczu. Po jedenastu minutach bramkę zdobył Dawid Dziewiński lobując piłkę ponad bramkarzem , następnie 79 min. meczu na skutek silnego naporu na bramkę Mierzynianki w zamieszaniu podbramkowym trzecią bramkę zdobył Kamil Jarząbek. Pomimo dalszego naporu na bramkę Mierzynianki i kilku oddanych strzałów, piłka na trafiła do bramki przeciwnika. Mecz zakończył się remisem 3: 3.

Następny mecz odbędzie się w Chociwlu z miejscowym Piastem dnia 18-ego maja o godzinie 11:00.