Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

DODANO: 2019-04-05 12:14:24

Szanowni Rodzice!

W dniach 13-14 i 21-22 marca 2019r. pracownicy naszej szkoły wzięli udział w referendum dotyczącym udziału w ogólnopolskim strajku oświaty.

Zdecydowana większość pracowników opowiedziała się za udziałem w akcji strajkowej. Konsekwencją referendum strajkowego, było poinformowanie nas przez organizacje związkowe o tym, że jeżeli nie dojdzie do porozumienia związków zawodowych ze stroną rządową, 8 kwietnia 2019r. rozpocznie się w naszej szkole strajk.

W związku z zaistniałą sytuacją zwracamy się do Państwa z prośbą o zapewnienie opieki swoim dzieciom. My, ze swojej strony będziemy się starali zapewnić Państwa dzieciom bezpieczne warunki pobytu w szkole. Posiłki w tym czasie wydawane będą zgodnie z planem, dowozy i odwozy uczniów z ościennych miejscowości również.

Prosimy o zrozumienie zaistniałej sytuacji. W przypadku absolutnej niemożności zapewnienia opieki dziecku przez rodziców lub innych opiekunów, będzie ono miało zapewnioną tylko opiekę, bez zajęć edukacyjnych.

Dyrekcja szkoły

http://www.zspdobrzany.pl/blog/post/informacja-2

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy