Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


DODANO: 2019-03-20 08:09:48

Szanowni Państwo,

w imieniu Pani Anny Gibas Burmistrz Dobrzan oraz „4C Centrum Ekonomii Społecznej” Sp. z o.o. serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w otwartym spotkaniu prezentacyjno-konsultacyjnym dla wszystkich mieszkańców gminy Dobrzany, które jest organizowane w ramach projektu „Rewitalizacja Społeczna”. W gminie Dobrzany projekt obejmuje swoimi działaniami obszary rewitalizowane zgodne z Lokalnym Programem Rewitalizacji dla gminy Dobrzany tj. Odargowo, Szadzko, Bytowo, Dobrzany.


Spotkanie odbędzie się dnia 26 marca 2019 roku o godzinie 16:00 w Sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w Dobrzanach.

 

„Społeczna Rewitalizacja” – projekt realizowany w okresie 01.01.2019 – 30.06.2021 przez Fundację Nauka dla Środowiska w partnerstwie z Aktywa Plus Emilia Kowalska i „4C Centrum Ekonomii Społecznej” Spółka z o. o. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, Działanie RPZP.07.01.00 Programy na rzecz integracji osób i rodzin zagrożonych ubóstwem i/lub wykluczeniem społecznym ukierunkowane na aktywizację społeczno-zawodową wykorzystującą instrumenty aktywizacji edukacyjnej, społecznej, zawodowej.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z animatorem lokalnym Michałem Górskim (email: michal.gorski@4c.szczecin.pl) lub kierownikiem projektu Sylwią Wójcik (email: sylwia.wojcik@4c.szczecin.pl , tel. 509 457 493)

Jednocześnie zapraszamy na spotkanie o godzinie 17:00 poświęcone mikrodotacjom.

 

Z wyrazami szacunku

Krzysztof Musiatowicz

Prezes Spółki z o. o.

„4C Centrum Ekonomii Społecznej”

Załączniki:

  1. Rewitalizacja informacja o projekcie
  2. Wzór FIO fiszka projektowa

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy