Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Koncert Kolęd w Białej

DODANO: 2019-01-14 12:17:59

30 grudnia 2018 r. w Białej odbył się XI Koncert Kolęd, zorganizowany przez Stowarzyszenie ,,Pod Bocianim Gniazdem” podczas, którego wystąpił zespół muzyczny z Pęzina oraz dzieci z Białej.

Jak co roku, zaszczyciło nas swoją obecnością wielu mieszkańców Sołectwa Biała oraz Dobrzan. Bardzo się ucieszyliśmy, że nasze zaproszenie przyjęli: Proboszcz naszej parafii ks. Daniel Golon, Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrzanach Pan Wiesław Borzęcki, wielu Radnych Rady Miejskiej oraz Radny Powiatu stargardzkiego Pan Łukasz Plaskacz.

Wspólnemu śpiewaniu kolęd towarzyszył przygrywając na akordeonie Pan Heliodor Wiśniewski z Dobrzan. Rozśpiewana publiczność do późnego wieczora pięknie śpiewała kolędy. Po zakończeniu koncertu odbył się wspólny poczęstunek. Były pyszne domowe ciasta oraz kawa i herbata. Zaproszeni goście wspominali Święta Bożego Narodzenia przeżywane w swoich rodzinnych domach i wymieniali swoje doświadczenia. Słowem atmosfera tego spotkania była bardzo serdeczna i rodzinna. Należy wspomnieć, że koncert mógł się odbyć dzięki sponsorom i ludziom dobrego serca, za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również Panu Wiesławowi Borzęckiemu oraz Panu Łukaszowi Plaskaczowi.

Tekst:

Helena Waszczuk

Prezes Stowarzyszenia „Pod Bocianim Gniazdem”

Galeria zdjęć

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy