Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Święto Kartofla w Parku nad Rzeczką

DODANO: 2018-09-18 11:35:16

Grupa nieformalna pod patronatem Towarzystwa Przyjaciół Dobrzan „Złoty Szpon” złożyła wniosek o dofinansowanie projektu pod nazwą „Święto kartofla – ziemniak w roli głównej” z programu Społecznik 2018, finansowanego ze środków z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego. Do realizacji projektu zaprosiliśmy Gminę Dobrzany, która w ramach współpracy udostępniła nam sprzęt nagłaśniający, stoły i ławki jak również uczestniczyła w zakupie nagród do konkursów. Realizacja projektu odbyła się w dniu 15 września 2018 roku w Parku nad Rzeczką w Dobrzanach przy ul. Parkowej.

 

Przy ładnej pogodzie i kolorowym wystroju Parku w imprezie biesiadnej uczestniczyło ponad 200 osób. Zorganizowaliśmy zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych jak również konkurs na potrawy z ziemniaków. Oprócz tego do dyspozycji dla dzieci był punkt „Malowanie twarzy”, a dla wszystkich bufet z kiełbasą z grilla, „Słodki kącik” z napojami i ciastem.

Przybyłych gości częstowaliśmy zupą ziemniaczaną i kartoflami pieczonymi w ognisku.

O nastrój zadbał zespół „Biesiada” z Szadzka, a do tańców na trawie pod gruszą przygrywał zespół „Fart”. Na pamiątkę naszego spotkania goście otrzymali pamiątkowe butony.

Organizacją całej imprezy zajęli się członkowie i sympatycy Towarzystwa Przyjaciół Dobrzan „Złoty Szpon”.

Na dowód, że wszystko to prawda załączamy przegląd zdjęć z imprezy:

Galeria zdjęć

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy