Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Podpisanie umowy na II etap budowy Kąpieliska w Krzemieniu

DODANO: 2018-02-16 14:52:01

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie Burmistrz Dobrzan Pani Anna Gibas oraz Skarbnik Gminy Dobrzany Pani Wiesława Czenczak podpisały umowę z Wicemarszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego Jarosławem Rzepą na dofinansowanie zadania pod nazwą „Rozwój kąpieliska w Krzemieniu poprzez utwardzenie ciągów pieszych i montaż monidła”.


 

Zadanie polegać będzie na wykonaniu nawierzchni z kostki betonowej na istniejących podbudowach i stanowić będzie II etap całości inwestycji pod nazwą „Budowa Kąpieliska z pomostem, budynku przechowalni sprzętu turystyczno-rekreacyjnego, zagospodarowania terenu oraz niezbędnej infrastruktury”

Dodatkowo, na terenie Kąpieliska, w ramach operacji zostanie zakupione i zamontowane innowacyjne monidło (foto ścianka).

Koszty zadania to 131 556,62 wysokość dofinansowania  99 983,00 zł.

Operacja dofinansowana jest w ramach priorytetu 4. „ZWIĘKSZENIE ZATRUDNIENIA I SPÓJNOŚCI TERYTORIALNEJ” OBJĘTEGO PROGRAMEM OPERACYJNYM „RYBACTWO I MORZE”

Galeria zdjęć

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy