Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


,,Bezpieczny Plac zabaw" w Bytowie

DODANO: 2020-07-28 08:04:10

naklejka

W dniu 25 lipca 2020 r. o godzinie 16:00 w Bytowie odbyło się wydarzenie animacyjne podsumowujące zrealizowanie inwestycji pn. ,,Bezpieczny Plac zabaw" w ramach projektu pn. ,,Społeczna Rewitalizacja". W ramach tego przedsięwzięcia wymieniono huśtawki podwójne wahadłowe z siedziskami płaskimi i kubełkowymi oraz zakupiony został stół do tenisa stołowego ping-pong. Wydarzenie animacyjne zostało przygotowane przez Operatora - Towarzystwo Przyjaciół Dobrzan ,,Złoty Szpon", Panią Sołtys - Izabelę Gwóźdź oraz Animatora - Panią Magdalenę Hope. Dla wszystkich gości oraz mieszkańców przygotowany został grill, słodki poczęstunek oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Nie mogło również zabraknąć waty cukrowej.

Tego dnia odbył się również turniej tenisa stołowego o puchar Sołtysa. Zwycięzcy gratulujemy.
 
tekst: Magdalena Hope
czytaj więcej →

Otwarcie ,,Placu rekreacji” w Szadzku na osiedlu mieszkań socjalnych

DODANO: 2020-07-28 07:51:16

naklejka do inwestycji

W dniu 24 lipca 2020 r. o godzinie 16:00 świętowaliśmy oficjalne otwarcie ,,Placu rekreacji” w Szadzku na osiedlu mieszkań socjalnych. To z tymi mieszkańcami były prowadzone działania animacyjne skutkujące powstanie małej inwestycji w kwocie 18 000,00 zł. Środki te zostały wykorzystane na zakup: huśtawki podwójnej wahadłowej z siedziskiem płaskim i kubełkowym, karuzeli krzyżowej z czterema siedziskami, koguta na sprężynie, elementu siłowni zewnętrznej: orbitek pojedynczy oraz pokrycie wszelkich spraw związanych ze zgłoszeniem powstania nowo powstałej infrastruktury. Była to pierwsza taka impreza tego rodzaju w tym miejscu. Przedsięwzięcie powstało w ramach realizowanego projektu pn. ,,Społeczna Rewitalizacja” na terenie gminy Dobrzany.

czytaj więcej →

Towarzystwo Przyjaciół Dobrzan "Złoty Szpon" zaprasza na spacery do "Parku nad rzeczką"

DODANO: 2020-04-22 14:25:02

Zapraszamy do Parku nad Rzeczką na poprawę samopoczucia na łonie natury w tak trudnym dla nas wszystkich okresie i prosimy o zachowanie wszelkich zasad ostrożności obowiązujących w związku z panującą epidemią koronawirusa. Życzymy miłego pobytu na świeżym powietrzu. 

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy