Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


inauguracja sezonu piłkarskiego 2020/21

DODANO: 2020-08-10 10:59:59


Dnia 8.08.2020 r. na Stadionie Miejskim w Dobrzanach o godzinie 15.00 w gorący dzień rozpoczął się jesienny sezon piłkarski . Miejscowy klub Zorza Dobrzany spotkał się Orłem Trzcińsko-Zdrój. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 3 : 3. Bramki dla Zorzy zdobył w 10 min.
Kamil Zaborowski , w 34 min. Kamil Jarząbek i w doliczonym czasie meczu  kapitan drużyny Przemysław Filocha.

zdjęcie z meczu Zorza Dobrzany Orzeł Trzcińsko-Zdrój

Wyk.N/M

czytaj więcej →

Informacja o odwołaniu rozgrywek piłkarskich

DODANO: 2020-03-12 09:37:53

Decyzją Zarządu Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej wszystkie rozgrywki piłkarskie prowadzone przez ZZPN (w tym oddział Koszalin) zostają odwołane do dnia 22 marca 2020 roku.

O kolejnych decyzjach i o terminach przełożonych spotkań będziemy informować na bieżąco.

Powyższe spowodowane jest decyzjami organów administracji rządowej i organów samorządowych dot. zagrożenia epidemiologicznego w Polsce.

czytaj więcej →

Zakończenie rundy jesiennej

DODANO: 2019-11-26 13:20:10
Drużyny piłkarskie Zorzy Dobrzany w dniu 23.11.2019 zakończyły rundę jesienną. Pierwsza drużyna klasy Okręgowej zajęła 8 lokatę po rundzie jesiennej, na 16 drużyn.Początek rozgrywek nie był zbyt udany. Przyczyną była duża rotacja zawodników i nie zgranie się zespołu. Do drużyny Zorzy z Błękitnych Stargard powróciło trzech wychowanków Zorzy. W pierwszej drużynie regularnie grało od trzech do sześciu młodzieżowców, pomimo ,że w/g regulaminu wymagane jest żeby grał co najmniej jeden młodzieżowiec .
Z upływem rozegranych większej liczby meczy w rundzie jesiennej , mecze stały się bardziej widowiskowe i zacięte, wykonaniu naszego zespołu , a zatem przyszły lepsze wyniki.
 
Drużyna ,,B" klasy sezon zakończyła 10.11.2019 r. grając na wyjeździe z liderem tej klasy rozgrywkowej Orkanem II Suchań, która do tego meczu nie odniosła , żadnej porażki . Po zaciętym meczu obfitującym w liczne twarde starcia , drużyna z Suchania w dodatku na swoim terenie musiała uznać zwycięstwo drużyny Zorzy II  1: 0 . Zwycięską bramkę zdobył Kamil Zaborowski.
Drużyna Zorzy II w rozgrywkach jesiennych zajęła 2 miejsce.Wyprzedził ją tylko Orkan II Suchań.
 
tekst i zdjęcia: N/M
czytaj więcej →

Turniej piłkarski Żaków

DODANO: 2019-10-21 12:13:49
Dnia !3.10.2019 r. o godz.10.00 w na Stadionie Miejskim im.Dionizego Stąpóra odbył się turniej piłkarski w kategorii ,,Żak"ramach  rozgrywek zorganizowanych przez ZZPN Szczecin pod nazwą ,,Pierwsza Piłka". W turnieju brały udział dwie drużyny Zorzy Dobrzany , po jednej drużynie Remor Recz , Światowid Łobez i Sparta Węgorzyno . Z powodu choroby zawodników nie stawiła się druga drużyna z Węgorzyna. Rozgrywki odbywały się na zasadzie każdy z każdym. Każdy z meczy trwał 12 min.
Rezultat był drugoplanowy, najważniejsza była dobra zabawa i zaangażowanie zawodników w meczach. Na koniec starszy rocznik t.z. Orlik z Zorzy Dobrzany rozegrał mecz kontrolny z zawodnikami z Łobza. Każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkowy Dyplom uczestnictwa w turnieju. Trenerem drużyn dziecięcych na tym turnieju był Marcin Narkun.
Do zorganizowania turnieju przyczynili się w znacznym stopniu rodzice uczestników turnieju, organizując poczęstunek dla zawodników (a było w czym wybierać, oj było ). Za co Zarząd Zorzy dziękuje. Za obsługę grilla szczególne podziękowania dla Roberta Ulewicza (wytrwałość ).
Do zobaczenia na wiosnę 2020 r.
 
Wyk.N/M
czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy