Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Remis z wiceliderem

DODANO: 2019-06-03 14:49:44
Dnia 1.06.2019 r. w sobotni gorący wieczór godz. 18.00 w Szczecinie przy ul.Topolowej Zorza Dobrzany rozegrała mecz piłki
nożnej o mistrzostwo Klasy Okręgowej Szczecińskie z wice liderem rozgrywek miejscowym Klubem Osiedlowym Iskierką Szczecin.
W pierwszej połowie meczu Zorza posiadała przewagę nad miejscowymi co spowodowało, że po strzale Dawida Dziewińskiego Zorza obieła prowadzenie przy ogólnym zaskoczeniu miejscowych kibiców . To spowodowało, że miejscowi zawodnicy ruszyli do odrabiania strat
i zdobyli wyrównującą bramkę . Przed przerwą zawodnik Zorzy Mateusz Rybka został z faulowany , za co miejscowi zostali ukarani rzutem karnym. Do karnego podszedł sam poszkodowany, który zamienił rzut karny na bramkę . Na przerwę Zorza schodziła z korzystnym wynikiem
2 : 1. Po przerwie zaznaczyła się lekka przewaga miejscowych co sprawiło ,że wynik meczu uległ zmianie na 2 :2 . Następnie mecz się wyrównał.Jedni i drudzy mieli okazje do zdobycia bramek, ale piłka nie znalazła już drogi do siatki.
 
Następny mecz odbędzie się w Dobrzanach dnia 8.06.2019 r. o godz.15.00 z Sokołem Pyrzyce.
 
 
 
 
tekst i zdjęcia: NM
czytaj więcej →

Zwycięstwo Zorzy

DODANO: 2019-05-27 14:33:24

Dnia 25.05.2019 r. o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim im. D. Stąpóra w Dobrzanach rozpoczął się mecz piłki nożnej o mistrzostwo Klasy Okręgowej Szczecińskiej pomiędzy miejscową Zorzą Dobrzany a Białymi Sądowo kandydatem do awansu. Mecz do 13 minuty przebiegał w dość spokojnie kiedy to Zorza przeprowadziła akcję prawą stroną i wyniku dośrodkowania piłkę przejął zawodnik Zorzy Dawid Dziewiński i skierował do bramki Białych. Od tego momentu Zorza uwierzyła, że może uzyskać pozytywny wynik . W 36 min. w znacznej odległości (około 20 m.) od bramki Zorzy zawodnik Białych Gicewicz oddał strzał w kierunku bramki Zorzy, ta po drodze napotkała stopę zawodnika i została podbita do góry w wyniku czego bramkarz Zorzy został przelobowany. Wynik remisowy utrzymał się do przerwy. Po przerwie do 74 min. mecz toczył się z dużym zaangażowaniem obu ekip. W jednej z przeprowadzonych akcji w polu karnym przeciwnika sędzia zawodów dopatrzył się ,,ręki" przeciwnika za co podyktował rzut karny, który to został zamieniony po strzale wykonanym przez Mateusza Rybke na gola.

Po tym golu przyjezdni rzucili się do odrabiania strat , co spowodowało, że Zorza przeprowadzała kontrataki.

Jeden z nich skończył się w doliczonym czasie zdobyciem bramki przez Tomasza Antczaka. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Zorzy 3 : 1 .

 

Następny mecz odbędzie się w Szczecinie dnia 1.06.2019 r. o godz. 18.00 z Klubem Osiedlowym Iskierką , która to drużyna zajmuje drugie miejsce w rozgrywkach.

 

tekst i zdjęcia: NM

czytaj więcej →

Derby na remis

DODANO: 2019-05-20 10:28:38
Dnia 18.05.2019 r. o godzinie 11.00 w Chociwlu odbył się mecz derbowy o mistrzostwo Klasy Okręgowej
Szczecińskiej pomiędzy miejscowym Piastem Chociwel i Zorzą Dobrzany. Mecz zakończył się remisem.
Wszystkie bramki padły przed przerwą. Bramkę dla Zorzy zdobył Andrzej Petrycz a wyrównującą dla Piasta Hiriak.
 
Następny mecz odbędzie się w Dobrzanach o godz.15.00 z  Białymi Sądów , kandydatem do awansu do IV Ligi.
 
 
tekst i zdjęcia: m
czytaj więcej →

Na remis z Mierzynianką Mierzyn

DODANO: 2019-05-13 10:18:51

Dnia 11.05.2019 r. o godzinie 15:00 na stadionie Miejskim w Dobrzanach odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy miejscową Zorzą a Mierzynianką Mierzyn - Szczecin . Mecz miał dwa oblicza. Pierwszą połowę meczu piłkarze Zorzy przespali co skutkowało, że miejscowi przegrywali 3 : O . Po przerwie Zorza przebudziła się i na skutek przewagi zawodnik Zorzy został sfaulowany w polu karnym za co sędzia zawodów podyktował rzut karny, do którego podszedł Mateusz Rybka i rzut karny zamienił na bramkę była to 63 min. meczu. Po jedenastu minutach bramkę zdobył Dawid Dziewiński lobując piłkę ponad bramkarzem , następnie 79 min. meczu na skutek silnego naporu na bramkę Mierzynianki w zamieszaniu podbramkowym trzecią bramkę zdobył Kamil Jarząbek. Pomimo dalszego naporu na bramkę Mierzynianki i kilku oddanych strzałów, piłka na trafiła do bramki przeciwnika. Mecz zakończył się remisem 3: 3.

Następny mecz odbędzie się w Chociwlu z miejscowym Piastem dnia 18-ego maja o godzinie 11:00.

czytaj więcej →

Mecz z Osadnikiem Myślibórz

DODANO: 2019-05-07 08:19:11

Dnia 4.05.2019 r. o godz.15.00 odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy Zorzą Dobrzany a Osadnikiem Myślibórz.

Obie drużyny w tabeli zajmowali miejsca obok siebie z tą samą ilością punktów. Lecz tego dnia drużyny nie podzieliły siępunktami i po wygraniu meczu przez Osadnik 3: 0, wyprzedza Zorzę o trzy punkty. Drużyna miejscowa tego dnia nie miała szczęścia do zdobywania bramek pomimo sprzyjających sytuacji, choćby słupek po oddaniu strzału z wolnego przez Piotra Olejnika.

Następny mecz również odbędzie się w Dobrzanach z Mierzynianką Mierzyn dnia 11.05.2019r godz. 15.00 , może Zorza będzie miała więcej szczęścia.

czytaj więcej →

Piłkarska Wielka Sobota

DODANO: 2019-05-06 12:34:06

W Wielką Sobotę na Stadionie Miejskim w Dobrzanach o godzinie 13.00 rozpoczął się mecz o mistrzostwo Klasy Okręgowej Szczecińskiej pomiędzy Zorzą Dobrzany a Ogniwem Babinek.
W początkowej fazie meczu Zorza uzyskała znaczącą przewagę co za skutkowało zdobyciem bramki ze stałego fragmentu meczu. Bramkę głową zdobył Michał Dutkowski. Po tym zdobytym golu męcz nieco stracił na tempie i mimo dogodnych sytuacji bramka dla Zorzy nie padła. Wynik 1: 0 utrzymywał się do 80 minuty , kiedy to bramkarz Zorzy nie zdołał bronić rykoszetu ( bramka samobójcza ). Mecz zakończył się wynikiem remisowym , co nie spotkało się z pozytywny przyjęciem zarówno przez kibiców jak i też samych zawodników.

Następny mecz Zorza rozegra ze Stalą Szczecin w Szczecinie o godz.11.00, która w rudzie wiosennej jest na tzw. fali wygrywając 4 mecze w tym z liderem rozgrywek i remisując 3 mecze nie przegrywając żadnego meczu.

czytaj więcej →

Mecz z Flotą Świnoujście

DODANO: 2019-04-15 09:22:08

Dnia 13 kwietnia 2019 r. Zorza udała się na rozegranie meczu ligowego do lidera rozgrywek Floty Świnoujście. Mecz odbył się o godzinie 16.00 przy chłodnej aurze. Pomimo ambitnej gry, Zorza została pokonana prze Flotę 3:0. Do przerwy był wynik 1:0. W drugiej części meczu Zorza rzuciła się do odrabiania strat, co spowodowało, że szyki obronne zostały rozluźnione i to skrzętnie wykorzystali miejscowi.

W sobotę przed Wielkanocą o godz.13.00 Zorza rozegra w Dobrzanach mecz z Ogniwem Babinek na, który Zarząd MKS serdecznie zaprasza.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy