Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Derby na remis

DODANO: 2019-05-20 10:28:38
Dnia 18.05.2019 r. o godzinie 11.00 w Chociwlu odbył się mecz derbowy o mistrzostwo Klasy Okręgowej
Szczecińskiej pomiędzy miejscowym Piastem Chociwel i Zorzą Dobrzany. Mecz zakończył się remisem.
Wszystkie bramki padły przed przerwą. Bramkę dla Zorzy zdobył Andrzej Petrycz a wyrównującą dla Piasta Hiriak.
 
Następny mecz odbędzie się w Dobrzanach o godz.15.00 z  Białymi Sądów , kandydatem do awansu do IV Ligi.
 
 
tekst i zdjęcia: m
czytaj więcej →

Na remis z Mierzynianką Mierzyn

DODANO: 2019-05-13 10:18:51

Dnia 11.05.2019 r. o godzinie 15:00 na stadionie Miejskim w Dobrzanach odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy miejscową Zorzą a Mierzynianką Mierzyn - Szczecin . Mecz miał dwa oblicza. Pierwszą połowę meczu piłkarze Zorzy przespali co skutkowało, że miejscowi przegrywali 3 : O . Po przerwie Zorza przebudziła się i na skutek przewagi zawodnik Zorzy został sfaulowany w polu karnym za co sędzia zawodów podyktował rzut karny, do którego podszedł Mateusz Rybka i rzut karny zamienił na bramkę była to 63 min. meczu. Po jedenastu minutach bramkę zdobył Dawid Dziewiński lobując piłkę ponad bramkarzem , następnie 79 min. meczu na skutek silnego naporu na bramkę Mierzynianki w zamieszaniu podbramkowym trzecią bramkę zdobył Kamil Jarząbek. Pomimo dalszego naporu na bramkę Mierzynianki i kilku oddanych strzałów, piłka na trafiła do bramki przeciwnika. Mecz zakończył się remisem 3: 3.

Następny mecz odbędzie się w Chociwlu z miejscowym Piastem dnia 18-ego maja o godzinie 11:00.

czytaj więcej →

Mecz z Osadnikiem Myślibórz

DODANO: 2019-05-07 08:19:11

Dnia 4.05.2019 r. o godz.15.00 odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy Zorzą Dobrzany a Osadnikiem Myślibórz.

Obie drużyny w tabeli zajmowali miejsca obok siebie z tą samą ilością punktów. Lecz tego dnia drużyny nie podzieliły siępunktami i po wygraniu meczu przez Osadnik 3: 0, wyprzedza Zorzę o trzy punkty. Drużyna miejscowa tego dnia nie miała szczęścia do zdobywania bramek pomimo sprzyjających sytuacji, choćby słupek po oddaniu strzału z wolnego przez Piotra Olejnika.

Następny mecz również odbędzie się w Dobrzanach z Mierzynianką Mierzyn dnia 11.05.2019r godz. 15.00 , może Zorza będzie miała więcej szczęścia.

czytaj więcej →

Piłkarska Wielka Sobota

DODANO: 2019-05-06 12:34:06

W Wielką Sobotę na Stadionie Miejskim w Dobrzanach o godzinie 13.00 rozpoczął się mecz o mistrzostwo Klasy Okręgowej Szczecińskiej pomiędzy Zorzą Dobrzany a Ogniwem Babinek.
W początkowej fazie meczu Zorza uzyskała znaczącą przewagę co za skutkowało zdobyciem bramki ze stałego fragmentu meczu. Bramkę głową zdobył Michał Dutkowski. Po tym zdobytym golu męcz nieco stracił na tempie i mimo dogodnych sytuacji bramka dla Zorzy nie padła. Wynik 1: 0 utrzymywał się do 80 minuty , kiedy to bramkarz Zorzy nie zdołał bronić rykoszetu ( bramka samobójcza ). Mecz zakończył się wynikiem remisowym , co nie spotkało się z pozytywny przyjęciem zarówno przez kibiców jak i też samych zawodników.

Następny mecz Zorza rozegra ze Stalą Szczecin w Szczecinie o godz.11.00, która w rudzie wiosennej jest na tzw. fali wygrywając 4 mecze w tym z liderem rozgrywek i remisując 3 mecze nie przegrywając żadnego meczu.

czytaj więcej →

Mecz z Flotą Świnoujście

DODANO: 2019-04-15 09:22:08

Dnia 13 kwietnia 2019 r. Zorza udała się na rozegranie meczu ligowego do lidera rozgrywek Floty Świnoujście. Mecz odbył się o godzinie 16.00 przy chłodnej aurze. Pomimo ambitnej gry, Zorza została pokonana prze Flotę 3:0. Do przerwy był wynik 1:0. W drugiej części meczu Zorza rzuciła się do odrabiania strat, co spowodowało, że szyki obronne zostały rozluźnione i to skrzętnie wykorzystali miejscowi.

W sobotę przed Wielkanocą o godz.13.00 Zorza rozegra w Dobrzanach mecz z Ogniwem Babinek na, który Zarząd MKS serdecznie zaprasza.

czytaj więcej →

Mecz Zorza Dobrzany – Iskra Golczewo

DODANO: 2019-04-09 07:45:33

Dnia 6 kwietnia 2019 r. o godz.15.00 na Stadionie Miejskim w Dobrzanach odbył się mecz piłkarski o mistrzostwo Klasy Okręgowej Szczecińskiej pomiędzy miejscową Zorzą Dobrzany zajmującą 5 miejsce w tabeli a Iskrą Golczewo, zajmującą 3 miejsce w tabeli - kandydatem do awansu. Mecz jednak zweryfikował ambicje przyjezdnych , ponieważ Zorza pokonała drużynę gości 2:0. Bramki zdobyli Tomasz Piotrowski i Tomasz Antczak .W/g opinii kibiców, mecz na szczycie kolejki podobał się i był godny drużyn zajmujących tak wysokie miejsca w tabeli .

Następny mecz  Zorza rozegra 13.04.2019 o godz.16.00 na wyjeździe, z liderem Flotą Świnoujście.

czytaj więcej →

Zorza pokonała Światowida

DODANO: 2019-04-01 09:55:16

30 marca o godz.14.00 w sobotni słoneczny dzień, Zorza Dobrzany rozegrała w Łobzie z tamtejszą drużyną Światowid 63 mecz piłki nożnej o mistrzostwo Klasy Okręgowej Szczecińskiej, wygrywając 4:2.

Dla drużyny Zorzy bramki zdobyli: Mateusz Rybka, Kamil Jarząbek x 2 i Tomasz Antczak. Należy wspomnieć, że pierwszą bramkę w meczu zdobył Michał Dutkowski jednak sędzia najpierw wskazał na środek boiska, a następnie odgwizdał faul na bramkarzu, nie uznając prawidłowo zdobytej bramki.

Zapraszamy na kolejny mecz z Iskrą Golczewo, który odbędzie się już 6 kwietnia na Stadionie Miejskim w Dobrzanach!!!

 

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy