Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Turniej piłkarski Żaków

DODANO: 2019-10-21 12:13:49
Dnia !3.10.2019 r. o godz.10.00 w na Stadionie Miejskim im.Dionizego Stąpóra odbył się turniej piłkarski w kategorii ,,Żak"ramach  rozgrywek zorganizowanych przez ZZPN Szczecin pod nazwą ,,Pierwsza Piłka". W turnieju brały udział dwie drużyny Zorzy Dobrzany , po jednej drużynie Remor Recz , Światowid Łobez i Sparta Węgorzyno . Z powodu choroby zawodników nie stawiła się druga drużyna z Węgorzyna. Rozgrywki odbywały się na zasadzie każdy z każdym. Każdy z meczy trwał 12 min.
Rezultat był drugoplanowy, najważniejsza była dobra zabawa i zaangażowanie zawodników w meczach. Na koniec starszy rocznik t.z. Orlik z Zorzy Dobrzany rozegrał mecz kontrolny z zawodnikami z Łobza. Każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkowy Dyplom uczestnictwa w turnieju. Trenerem drużyn dziecięcych na tym turnieju był Marcin Narkun.
Do zorganizowania turnieju przyczynili się w znacznym stopniu rodzice uczestników turnieju, organizując poczęstunek dla zawodników (a było w czym wybierać, oj było ). Za co Zarząd Zorzy dziękuje. Za obsługę grilla szczególne podziękowania dla Roberta Ulewicza (wytrwałość ).
Do zobaczenia na wiosnę 2020 r.
 
Wyk.N/M
czytaj więcej →

Zwycięstwo Zorzy Dobrzany nad Mierzynianką Mierzyn

DODANO: 2019-10-21 10:01:25
Zorz Dobrzany dnia 19.10.2019 r. udała się do Szczecina na ulice Tenisową rozegrać mecz o godz.11:30 z Mierzynianką Mierzyn . Pomimo  wczesnej pory, oraz warunków jesiennych drużyna z Dobrzan dobrze weszła w mecz, o czym świadczy wynik meczu. Pierwszą bramkę zdobył dla Dobrzan Piotr Olejnik w 22 min. meczu przelobowując bramkarza gospodarzy, drugą bramkę zdobył Tomasz Piotrowski w 50 min. główkując z pola pięciu metrów, trzecią bramkę dla Zorzy zdobył Mateusz Orlik w 71 min. meczu, oddając strzał z odległości około 20 metrów.
W 89 min. sędzia podyktował karny przeciwko Zorzy, który to miejscowy zawodnik Rafał Włodarski zamienił na bramkę .Taki wynik meczu utrzymał się do zakończenia meczu czyli 3 : 1 dla Zorzy. Nadmienić trzeba, że pierwszym składzie grało pięciu młodzieżowców.
fragment meczu Zorzy Dobrzany z Mierzynianką Mierzyn
 
tekst i zdjęcie: N. M.
czytaj więcej →

Zwycięstwo Zorzy Dobrzany nad Wicherem Brojce

DODANO: 2019-10-07 10:35:47
Dnia 5.10.2019 r. pierwsza drużyna Zorzy Dobrzany udała się na mecz do Trzygłów na rozegranie meczu z drużyną Wicher Brojce , ponieważ z uwagi na intensywne opady deszczu boisko w Brojcach nie nadawało się do rozgrywek.
Mecz rozpoczął się o godzinie 15.00 zgodnie z planem, pod dyktando Zorzy Dobrzany, co odzwierciedla wynik meczu 3 : 1 dla Zorzy. Bramki dla Zorzy zdobył dwie Lavryk i i z karnego Jarząbek .
fragment meczu Zorzy Dobrzany z Wicher Brojce
tekst i zdjęcie: N/M
czytaj więcej →

Powstanie Akademii Piłkarskiej

DODANO: 2019-09-20 09:50:23
MKS Zorza Dobrzany informuje,że przy Klubie Piłkarskim Zorza powstała szkółka piłkarska.
Pod nazwą Akademia Piłkarska Miejskiego Klubu Sportowego ,,Zorza " w Dobrzanach.
Koordynatorem i jednocześnie trenerem akademii, jest Pan Marcin Narkun , nauczyciel
wychowania fizycznego w miejscowej Szkole , jednocześnie trener z licencją trenerską UEFA ,,A"
Do szkółki mogą należeć dzieci w wieku od 3 lat do 10 lat .
Zainteresowane osoby prosi się o kontakt z wymienionym trenerem.
 
W chwili obecnej są stworzone cztery grupy w różnym wieku.
Jedna z grup uczestniczyła dnia 15.09.2019 r  w turnieju w Łobzie .
Grupa ta występuje w turnieju ,,ŻAK" zorganizowanego przez ZZPN Szczecin.
W grupie z Zorzą występują dwie drużyny niezależne od siebie z Węgorzyna ,
jedna pod nazwą ,,Sparta" a druga nowo przyjęta , nazwa nie znana.
,,Remor" Recz i ,,Światowid 63" Łobez.
Planowany wstępnie turniej w Dobrzanach odbędzie się dnia 13.10.2019 r.
Z grup prowadzonych w chwili obecnej można by utworzyć drużynę zdolną do rozgrywek zorganizowanych przez ZZPN Szczecin , lecz nie ma trenera z uprawnieniami który by mógłjeździć z drużyną na turnieje .Turnieje odbywają się w różnych miejscowościach w tych samych terminach.
 
Tekst: N/M
czytaj więcej →

Zwycięstwo Zorzy II Dobrzany nad Unią II Dolice

DODANO: 2019-09-18 14:22:31
Dnia 15.09.2019 r. o godz.15.00 na stadionie Miejskim w Dobrzanach odbył się mecz drużyn B Klasowych, powstałych w tym sezonie ,pomiędzy Zorzą II a Unia II Dolice o mistrzostwo B Klasy. W drużynie Zorzy w przeważającej liczbie grali zawodnicy młodzieżowi.
Wynik meczu rozpoczął Grzegorz Gruchała w 20 min. uzyskując prowadzenie drużyny Zorzy II drugi gol w tym meczu zdobył również zawodnik  Zorzy II Hubert Zawadzki dla Unii II, pechowo interweniując we własnym polu karnym ( bramka samobójcza ). Ten wynik remisowy utrzymał się do przerwy.
Po przerwie, widoczna była przewaga Zorzy II , co zostało potwierdzono zdobyciem bramki przez
zawodnika D. Dziewińskiego w 72 min. ustalając wynik meczu na 2 : 1 dla Zorzy II.
fragment meczu Zorzy II Dobrzany a Unią II Dolice
tekst i zdjęcie: N. M.
czytaj więcej →

Zorza zremisowała z Wybrzeżem Rewal

DODANO: 2019-09-18 14:03:09
Dnia 14.09.2019 roku Zorza Dobrzany udała się do Pobierowa gm.Rewal na mecz piłkarski z Wybrzeżem Rewal.Mecz odbył się o godzinie 13.00 na nawierzchni sztucznej przy słonecznej pogodzie, lecz wietrznej. Mecz był prowadzony z lekką przewagą drużyny z Dobrzan , lecz to nie przekładało się na pozytywny wynik ( brak oddanych strzałów ), co uczynili gospodarze w 19 min. meczu zdobywając bramkę. Wynik meczu utrzymywał się do 39 min. kiedy to P.Olejnik wykonywał wolny pośredni z około 25 metra. Strzał uderzony był w światło bramki przeciwnika na tyle silnie, że bramkarz pomimo interwencji odbił piłkę w poprzeczkę swojej bramki i ta odbiła się spadając pod nogi zawodnika Zorzy W.Fiszera, który ,,prezent" zamienił na bramkę. Tak zakończyła się pierwsza połowa meczu. Mecz w drugiej połowie nie zmienił wyniku i mecz zakończył się remisowo 1 :1. Co jest cennym punktem zdobytym na wyjeździe.
zdjęcie przedstawia fragment meczu Zorzy Dobrzany z Wybrzeżem Rewal
tekst i zdjęcie: N. M.
czytaj więcej →

Na początek zwycięstwo i remis

DODANO: 2019-09-09 11:29:49
Miejski Klub Sportowy Zorza w Dobrzanach, w sezonie rozgrywkowym 2019/2020 postanowił powołać drużynę rezerw
z powodu chęci oldbojów  jak i byłych juniorów Zorzy do gry, a którzy nie mogą  na co dzień trenować  systematycznie i grać w pierwszym zespole.
Drużynę zgłoszono do rozgrywek  zorganizowanych przez ZZPN Szczecin , w których występuje jako Zorza II w Klasie ,,B" grupa 4.
 
Inauguracja rozgrywek nastąpiła dnia 1.09.2019 r. o godz.15.00 w Dobrzanach .Zorza II podejmowała Grom Płonno solidną drużynę ,,B" Klasową. Zorza II wygrała ten mecz 2 : 1 . Bramki dla Zorzy II zdobył młodzieżowiec  M.Ziółkowski .
 
Dnia 8.09.2019 r. na wyjeździe  Zorza II spotkała się w Rogowie z tamtejszą drużyną Dęby  o godz.14.00 . Mecz zakończył się remisem 1:1
dla Zorzy II wpadła bramka samobójcza.
 
Następny mecz odbędzie się w Dobrzanach na Stadionie Miejskim dnia 15.09.2019 r. godz.15.00 z Unią II Dolice.
fragment meczu
tekst i zdjęcie: N.M.
czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy