Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


II Turniej Piłki nożnej Młodzików o Puchar Burmistrza Dobrzan za nami !

DODANO: 2013-10-05 22:06:30

Jesienna niedziela, 29 września,  miała dla mieszkańców Dobrzan mnóstwo dobrych wiadomości. Najważniejszą z nich, było zorganizowanie II –ego Turnieju Piłki Nożnej Młodzików o Puchar Burmistrza Dobrzan. Piękna pogoda, która przywitała młodych zawodników, kibiców oraz organizatorów zwiastowała udane zawody. Tym razem w cyklicznym już turnieju udział wzięło pięć drużyn.

Gdy wszystkie zespoły pojawiły się na naszym orliku, o godzinie 10.00, Burmistrz Dobrzan – Pan Jan Prościak uroczyście przywitał wszystkich młodych zawodników, życząc im wspaniałej zabawy oraz emocjonujących meczów. To najwyraźniej pomogło młodym piłkarzom, którzy nie mogli doczekać się pierwszego gwizdka sędziego. A sędzią był Pan Paweł Filip, który miał mnóstwo pracy, ale wywiązał się z niej w stu procentach.

czytaj więcej →

Podsumowanie Sportowych Wakacji w Gminie Dobrzany

DODANO: 2013-09-01 00:19:31

Piękne, słoneczne wakacje już za na mi. Wraz z nimi zakończyliśmy serię treningów i turniejów w ramach „Wakacyjnego Festiwalu Piłkarskiego dla dzieci i młodzieży z Gminy Dobrzany. Na koncie organizacyjnym mamy również turniej siatkówki dla dorosłych.

Wakacyjny Festiwal Piłkarski dla dzieci i młodzieży z Gminy Dobrzany.

                Zorganizowany przez Gminę Festiwal piłkarski realizowany był w ramach operacji współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej. Projekt realizowany był w czterech miejscowościach, w których odbywały się systematyczne treningi piłkarskie. Każda miejscowość poza wspomnianymi treningami była organizatorem turnieju piłki nożnej dla dzieci i młodzieży.

czytaj więcej →

Wakacyjny Festiwal Piłkarski dla dzieci i młodzieży

DODANO: 2013-07-18 22:03:28

W Gminie Dobrzany odbywa się Wakacyjny Festiwal Piłkarski dla dzieci i młodzieży. Jest to seria treningów oraz turniejów piłki nożnej dla wszystkich chętnych dzieci, które wakacyjne dni spędzają w naszej gminie. Festiwal rozpoczął się 02.07.2013 i trwać będzie do 17.08.2013. Przy organizacji treningów oraz turniejów pomoc oferują  Sołtysi oraz rodzice z czterech wybranych miejscowości, w których przeprowadzane są zajęcia.

czytaj więcej →

JIU JITSU dla dzieci

DODANO: 2012-11-19 10:40:30

Ruszył sezon treningowy Jiu Jitsu dla dzieci. Wszystkie chętne maluchy uczęszczające do szkoły podstawowej zapraszamy na treningi w poniedziałki i środy na godzinę 16! Wyniki dobrzańskich figterów z zawodów dla dzieci o puchar Gminy Stępnica.

czytaj więcej →

Turniej piłki nożnej rocznika 2002

DODANO: 2012-11-19 10:12:03

Dnia 15.07.2012 w niedziele na kompleksie boisk ORLIK 2012 w Dobrzanach odbył się turniej chłopców rocznika 2002 i młodszych. O godzinie 10.00 Pan Jan Prościak – Burmistrz Dobrzan przywitał młodych zawodników trenerów oraz zebranych kibiców, a następnie uroczyście otworzył turniej. Poczym zawodnicy wybiegli na boisko.

czytaj więcej →

Biegi przełajowe

DODANO: 2012-11-19 09:35:38

Dnia 18.05.2012r. odbyły się biegi przełajowe biegi międzyszkolne. Udział w tym sportowym wydarzeniu wzięły szkoły z Suchania, Marianowa, Ińska i Dobrzan. O godzinie 10:00 zaczęła się impreza. Uczestnicy wszystkich szkół zaczęli się przygotowywać do biegów. Wspaniała, słoneczna pogoda, wyśmienite nastroje i sportowa atmosfera towarzyszyły od początku biegów, zarówno przybyłym kibicom i gościom, jak i samym sportowcom. Czas umiliła oprawa muzyczna i organizatorki, które zadbały o wszystko w każdym detalu. Pierwsze startowały szkoły podstawowe a następnie gimnazjum.

czytaj więcej →

Finał piłki halowej

DODANO: 2012-11-19 08:57:04

Dnia 04.03.1012r. o godz. 10:00 w hali sportowej Zespołu Szkół w Dobrzanach odbył się finał halowej ligi piłki nożnej o Puchar Burmistrza Dobrzan. W turnieju wzięły udział cztery drużyny, które wywalczyły sobie awans do finałowego turnieju, wcześniej rozgrywanymi rozgrywkami ligowymi.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy