Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Sierakowo uczciło Dzień Niepodległości

DODANO: 2018-12-03 14:39:16

W związku z wyjątkową 100 rocznicą odzyskania niepodległości w dniu 11 listopada Sołtys Sierakowa wraz z Radą Sołecką przygotowali dla Mieszkańców sołectwa spotkanie na placu rekreacyjnym. W godzinach popołudniowych Mieszkańcy wraz z rodzinami wspólnie przy ognisku i akompaniamencie gitary śpiewali pieśni patriotyczne. Spotkaniu towarzyszyły warsztaty wykonywania symboli narodowych oraz poczęstunek.

czytaj więcej →

Obchody Dnia Niepodległości w Krzemieniu

DODANO: 2018-11-16 09:26:19

W związku z tegoroczną 100 rocznicą odzyskania niepodległości, w Krzemieniu zostało zorganizowane spotkanie upamiętniające tę szczególną datę. W sobotnie popołudnie 10 listopada w świetlicy wiejskiej zgromadzeni Mieszkańcy oraz zaproszeni na tę okoliczność: Pan Ireneusz Rogowski wicestarosta Powiatu Stargardzkiego, Pani Burmistrz Dobrzan Anna Gibas, Pan Zbigniew Kurzymski Sołtys Sołectwa Krzemień wysłuchali koncertu niepodległościowego w wykonaniu zespołu ludowego „Jezioranki”, a także krótkiego rysu historycznego, w którym została przedstawiona droga Polski do wolności. Wieczór zakończył się zabawą taneczną z udziałem Dj.

czytaj więcej →

Kuchnia staropolska w Białej

DODANO: 2012-11-16 14:39:19

Panie z Koła Gospodyn Wiejskich z Białej przygotowały potrawy kuchni staropolskiej i zaprosiły wiele osób na współną degustację. Wieczorem zaś odbyła się zabawa karnawałowa.

 

czytaj więcej →

Zabawa karnawałowa w Białej

DODANO: 2012-11-16 14:03:35

Zabawa karnawałowa w formie balu przebierańców połączona z wręczeniem choinkowych prezentów odbyła się w Białej. Organizatorem zabawy była sołtys Białej wraz z Radą Sołecką. Dzieci brały udział w różnych konkursach (oryginalne przebranie, recytacja wierszy, śpiew piosenki).

 

czytaj więcej →

Spotkanie seniorów w Kozach

DODANO: 2012-11-16 14:00:32

W świetlicy wiejskiej w Kozach odbyło się spotkanie dla najstarszych mieszkańców wioski. Spotkanie oraz poczęstunek zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich.

 

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy