Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Sierakowo uczciło Dzień Niepodległości

DODANO: 2018-12-03 14:39:16

W związku z wyjątkową 100 rocznicą odzyskania niepodległości w dniu 11 listopada Sołtys Sierakowa wraz z Radą Sołecką przygotowali dla Mieszkańców sołectwa spotkanie na placu rekreacyjnym. W godzinach popołudniowych Mieszkańcy wraz z rodzinami wspólnie przy ognisku i akompaniamencie gitary śpiewali pieśni patriotyczne. Spotkaniu towarzyszyły warsztaty wykonywania symboli narodowych oraz poczęstunek.

czytaj więcej →

Obchody Dnia Niepodległości w Krzemieniu

DODANO: 2018-11-16 09:26:19

W związku z tegoroczną 100 rocznicą odzyskania niepodległości, w Krzemieniu zostało zorganizowane spotkanie upamiętniające tę szczególną datę. W sobotnie popołudnie 10 listopada w świetlicy wiejskiej zgromadzeni Mieszkańcy oraz zaproszeni na tę okoliczność: Pan Ireneusz Rogowski wicestarosta Powiatu Stargardzkiego, Pani Burmistrz Dobrzan Anna Gibas, Pan Zbigniew Kurzymski Sołtys Sołectwa Krzemień wysłuchali koncertu niepodległościowego w wykonaniu zespołu ludowego „Jezioranki”, a także krótkiego rysu historycznego, w którym została przedstawiona droga Polski do wolności. Wieczór zakończył się zabawą taneczną z udziałem Dj.

czytaj więcej →

Kuchnia staropolska w Białej

DODANO: 2012-11-16 14:39:19

Panie z Koła Gospodyn Wiejskich z Białej przygotowały potrawy kuchni staropolskiej i zaprosiły wiele osób na współną degustację. Wieczorem zaś odbyła się zabawa karnawałowa.

 

czytaj więcej →

Zabawa karnawałowa w Białej

DODANO: 2012-11-16 14:03:35

Zabawa karnawałowa w formie balu przebierańców połączona z wręczeniem choinkowych prezentów odbyła się w Białej. Organizatorem zabawy była sołtys Białej wraz z Radą Sołecką. Dzieci brały udział w różnych konkursach (oryginalne przebranie, recytacja wierszy, śpiew piosenki).

 

czytaj więcej →

Spotkanie seniorów w Kozach

DODANO: 2012-11-16 14:00:32

W świetlicy wiejskiej w Kozach odbyło się spotkanie dla najstarszych mieszkańców wioski. Spotkanie oraz poczęstunek zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich.

 

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy