Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


SUMMER CUP LUTKOWO 2022

DODANO: 2022-07-26 09:47:00

16 lipca br. w Lutkowie odbyła się czwarta edycja piłkarskiego turnieju Summer Cup Lutkowo 2022.

Do rywalizacji stanęło 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy A i B. W grupie A znalazły się Olipmique Szczecin, San Marino, Czarni Marianowo, FC Smoki, Płomień Lisowo. W grupie B zmierzyły się Start Starzyce, Zszokowani Lutkowo, Wybrzeże Klatki Schodowej, KS Odargowo, VIP Biała.

Część meczów na zaproszenie organizatorów sędziował Burmistrz Dobrzan Paweł Filip.

Zwycięzcą całego turnieju, po raz trzeci z rzędu została drużyna Zszokowani Lutkowa, która w finale pokonała po serii rzutów karnych Start Starzyce. Trzecie miejsce zajęły FC Smoki, które pokonały Czarnych Marianowo 3:0.

Szczegółowa relacja z Summer Cup Lutkowo 2022 na: SUMMER CUP LUTKOWO 2022-PODSUMOWANIE

Gratulujemy zwycięzcom oraz organizatorom.

zdjęcie: SUMMER CUP LUTKOWO 2022-PODSUMOWANIE

 

czytaj więcej →

Dożynki w sołectwach

DODANO: 2021-09-13 13:07:53

W trakcie mijającego weekendu w kilku sołectwach odbyły się dożynki lub festyny rodzinne. W sobotę w sołectwach Biała oraz Błotno odbyły się dożynki, natomiast w Lutkowie miał miejsce festyn rodzinny. W niedzielę dożynki odbyły się w sołectwie Krzemień.

baba zrobiona z trzech balotów, mam czarne oczy i czerwone usta wycięte z papieru, na głowę zarzuconą chustę, podszyją fartuszek zrobiony z firanki

czytaj więcej →

Dożynki w Szadzku

DODANO: 2021-09-01 07:55:03

W dniu 28 sierpnia br. w Sołectwie Szadzko odbyły się dożynki. Dla gości przygotowany był poczęstunek, a czas umilał zespół Biesiada.

W dożynkach wzięli udział Burmistrz Dobrzan oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrzanach.

Osoby siedzą przy stołach na świeżym powietrzu

 

 

zdjęcia: Sołectwo Szadzko

czytaj więcej →

Dożynki w sołectwach Kozy i Ognica

DODANO: 2021-08-30 14:24:54

W sobotę 21 sierpnia br. Sołectwa Kozy i Ognica rozpoczęły okres Dożynek w Gminie Dobrzany. W Sołectwie Ognicy Burmistrz Dobrzan uczestniczył we mszy dziekczynej, a następnie został zaproszony na poczęstunek. Następnie udał się do Sołectwa Kozy, gdzie dla mieszkańców i zaproszonych gości czekał poczęstunek, dla dzieci dmuchańce i trampoliny, a wieczorem zabawa taneczna.

osoby siedzą przy stole

 

czytaj więcej →

SUMMER CUP LUTKOWO 2021

DODANO: 2021-07-20 12:40:51

17.07.2021 r. po raz trzeci w Lutkowie odbył się turniej SUMMER CUP LUTKOWO 2021. W zawodach wzięło udział 10 drużyn z pięciu gmin (Dobrzany, Chociwel, Pełczyce, Marianowo, Suchań). 20 czerwca na boisku odbyło się losowanie grup. I tak do grupy” A” przydzielono ( Czarni Marianowo, Start Starzyce, MKS Morii,[ Młode Wilki zastąpione przez VIP Biała], Kibice Pogoni Szczecin) , w grupie „B” znalazły się takie zespoły jak: (Zaszokowani Lutkowo, Płomień Lisowo, KS Odargowo, Suchań, Skrzydlaci Będargowo) Nad prawidłowym przebiegiem turnieju pod względem organizacyjnym czuwali Norbert Pukajło oraz Łukasz Białek, a na boisku Damian Śliwiński oraz Jarosław Jaszczuk. Pod koniec meczów grupowych do składu sędziowskiego dołączył Burmistrz Dobrzan Paweł Filip. Od tej pory mecze prowadziło trzech sędziów.

 

 

 

czytaj więcej →

Sierakowo uczciło Dzień Niepodległości

DODANO: 2018-12-03 14:39:16

W związku z wyjątkową 100 rocznicą odzyskania niepodległości w dniu 11 listopada Sołtys Sierakowa wraz z Radą Sołecką przygotowali dla Mieszkańców sołectwa spotkanie na placu rekreacyjnym. W godzinach popołudniowych Mieszkańcy wraz z rodzinami wspólnie przy ognisku i akompaniamencie gitary śpiewali pieśni patriotyczne. Spotkaniu towarzyszyły warsztaty wykonywania symboli narodowych oraz poczęstunek.

czytaj więcej →

Obchody Dnia Niepodległości w Krzemieniu

DODANO: 2018-11-16 09:26:19

W związku z tegoroczną 100 rocznicą odzyskania niepodległości, w Krzemieniu zostało zorganizowane spotkanie upamiętniające tę szczególną datę. W sobotnie popołudnie 10 listopada w świetlicy wiejskiej zgromadzeni Mieszkańcy oraz zaproszeni na tę okoliczność: Pan Ireneusz Rogowski wicestarosta Powiatu Stargardzkiego, Pani Burmistrz Dobrzan Anna Gibas, Pan Zbigniew Kurzymski Sołtys Sołectwa Krzemień wysłuchali koncertu niepodległościowego w wykonaniu zespołu ludowego „Jezioranki”, a także krótkiego rysu historycznego, w którym została przedstawiona droga Polski do wolności. Wieczór zakończył się zabawą taneczną z udziałem Dj.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy