Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


W całej Polsce, 1 kwietnia, rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021

DODANO: 2021-03-19 14:30:38

baner promujący Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Podstawową metodą NSP 2021 będzie spis internetowy, czyli samospis. Będziemy mogli się spisać na własnych komputerach lub urządzeniach mobilnych. Wymagane dane uzupełnimy w interaktywnym formularzu, dostępnym od 1 kwietnia br. na stronie internetowej spis.gov.pl.

Dla osób, które nie posiadają komputera lub dostępu do Internetu w domu w siedzibie Gminnego Biura Spisowego został utworzony punkt spisowy, w których można się będzie spisać samodzielnie przez Internet lub skorzystać z pomocy pracowników gminnego biura spisowego.

Stanowisko do samospisu w Gminie Dobrzany mieścić się będzie w budynku Urzędu Miejskiego w Dobrzanach ul. Staszica 1, pok. 14. Samospisu będzie można dokonać po wcześniejszym telefonicznym bądź mailowym uzgodnieniu terminu tel. 915620201, e-mail: sekretariat@dobrzany.pl, usc@dobrzany.pl.

Więcej informacji o NSP 2021 można uzyskać na stronie internetowej szczecin.stat.gov.pl lub spis.gov.pl

czytaj więcej →

Nasza gmina mistrzem samospisu

DODANO: 2020-10-22 14:58:27

W dniach 1.09 – 30.11.2020 trwa Powszechny Spis Rolny, prowadzony w gospodarstwach rolnych osób fizycznych (gospodarstwach indywidualnych), osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej.

Jedną z metod wypełnienia formularza spisowego , z której mogą skorzystać rolnicy i inne osoby prowadzące działalność objętą Powszechnym Spisem Rolnym jest samospis internetowy, przeprowadzony za pośrednictwem interaktywnej aplikacji, dostępnej na stronie internetowej: spisrolny.gov.pl. Jest to wygodna i bezpieczna forma wypełnienia obowiązku spisowego.

informacja o konkursie

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy