Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Praca punktów nieodpłatnej pomocy prawnej

DODANO: 2020-03-18 10:28:30

Szanowni Państwo,

zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sprawiedliwości z powodu stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce zawieszeniu ulega udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w formie bezpośrednich wizyt w punktach.

Ograniczenie zostaje nałożone do odwołania.

Pomoc świadczona będzie wyłącznie za pośrednictwem komunikacji na odległość. Preferowana jest forma kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez komunikator internetowy lub telefonicznie.

Biorąc pod uwagę ograniczone możliwości w zakresie rozmów telefonicznych z przyczyn czasowych (obejmujących czas rozmowy) preferowane jest kontaktowanie się za pośrednictwem adresu poczty elektronicznej.

W związku z powyższym prosimy o wypełnianie załączonego pisma wraz z oświadczeniem  i przekazywanie skanu na adres Starostwa Powiatowego w Stargardzie – stowarzyszenia@powiatstargardzki.pl wpisując w tytule nieodpłatna pomoc prawna.

W informacji należy wskazać Państwa inicjały – tj. pierwszą literę imienia oraz pierwszą literę nazwiska – zatem w tytule informacji: nieodpłatna pomoc prawna XX do informacji załączyć skan lub zdjęcie wypełnionego i podpisanego WNIOSKU.

W przypadku pytań związanych z funkcjonowaniem nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie Powiatu Stargardzkiego zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Biurem Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Stargardzie tel. 91 4804919 lub 91 4804923 w godzinach 8.00-15.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych.

wniosek do pobrania

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy