Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Informacja dla podmiotów gospodarczych odnośnie przesyłania wniosków do ZUS-u

DODANO: 2020-04-09 10:23:28

Szanowni Państwo,

poniżej zamieszczamy informację z ZUS-u, odnośnie formy składania wniosków.

Skany, zdjęcia czy wypełnione pliki word lub pdf przesłane e-mailem nie będą traktowane jak wnioski i nie będą przez nas rozpatrywane.

Tych, którzy przesłali swoje wnioski na adres cot@zus.pl  lub inny adres mailowy, prosimy o przekazanie ich ponownie we właściwy sposób.

Przypominamy, że aktualnie wnioski można składać do ZUS:

  • drogą elektroniczną – przez PUE ZUS
  • w formie papierowej - za pośrednictwem poczty,
  • osobiście w placówce ZUS – do skrzynki na dokumenty oznakowanej napisem "Tarcza antykryzysowa” (bez kontaktu z pracownikiem ZUS)."

9 kwi 2020 r.

czytaj więcej →

Tarcza Antykryzysowa dla rolnictwa

DODANO: 2020-04-06 12:26:38

Najważniejsze rozwiązania  Tarczy Antykryzysowej dla rolnictwa. Szczegóły proponowanych rozwiązań dla rolników i ich domowników oraz dla przedsiębiorców w komunikacie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Szczegóły pod adresem https://www.gov.pl/web/rolnictwo/najwazniejsze-rozwiazania-tarczy-antykryzysowej-dla-rolnictwa

czytaj więcej →

Poradnik Antykryzysowy dla Przedsiębiorców

DODANO: 2020-04-06 12:21:58

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z wejściem w życie  pakietu ustaw tzw. Tarczy Antykryzysowej przedstawiamy Państwu poradnik pn. „Przewodnik Antykryzysowy dla Przedsiębiorców” przygotowany przez Polski Fundusz Rozwoju.

Przewodnik Antykryzysowy dla Przedsiębiorców do pobrania

czytaj więcej →

Aplikacja kwarantanna domowa uruchomiona

DODANO: 2020-03-26 13:31:31

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchomiło aplikację dla osób przebywających w kwarantannie domowej do kontaktu z Ośrodkami Pomocy Społecznej.

w związku z koniecznością podjęcia działań związanych z rozpowszechnianiem się coronawirusa  COVID – 19, a co za tym idzie z koniecznością odizolowania osób, które potencjalnie mogą być nim zarażone, uprzejmie informuję, że została uruchomiona Aplikacja kwarantanna domowa na platformie https://www.gov.pl/web/koronawirus/. Jedną z opcji, z jakiej będą mogli korzystać użytkownicy aplikacji, będzie możliwość kontaktu osób odbywających kwarantannę z Ośrodkami Pomocy Społecznej. 

W funkcji tej obywatel elektronicznie będzie mógł się zwrócić z prośbą o posiłek,  podstawowe artykuły spożywcze, pomoc psychologiczną, kontakt ze strony pracownika ośrodka pomocy społecznej.

Informacje zbierane przy pomocy aplikacji od osób odbywających kwarantannę będą przesyłane do Wydziałów Polityki Społecznej Urzędów Wojewódzkich pięć razy dziennie. Następować to będzie o godz. 6.00, 9.00, 12.00, 15.00 i 18.00. Wydziały będą z kolei przesyłać poszczególne prośby do Ośrodków Pomocy Społecznej.  

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy