Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Profilaktyka

DODANO: 2020-03-18 09:50:35

Aby zminimalizować ryzyko zarażenia, warto na co dzień przestrzegać kilku prostych zasad: często myć ręce wodą z mydłem lub używać środków odkażających na bazie alkoholu, unikać dotykania dłońmi oczu, nosa i ust, nie zbliżać się do osób chorych, a samemu podczas kichania lub kaszlu zasłaniać usta i nos ramieniem lub jednorazową chusteczką. Ze względów bezpieczeństwa należy też ograniczyć przebywanie w dużych skupiskach ludzi.

W razie kontaktu z osobą mającą objawy zarażenia koronawirusem (gorączka, kaszel, duszności) lub osobami, które przyjechały zza granicy należy jak najszybciej skontaktować się z Państwową Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Stargardzie – tel. 694 439 839 lub zgłosić się na izbę przyjęć oddziału zakaźnego Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ul. Arkońskiej 4 w Szczecinie – tel. 91 813 94 41.

Do dyspozycji jest też infolinia NFZ: 800 190 590.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy