Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


MotoZające

DODANO: 2019-04-16 11:23:22

Niedziela 6 kwietnia była pełna wrażeń i niezapomnianych przeżyć dla dzieci z Ognisk Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z terenu gminy Dobrzany, za sprawą wspaniałych motocyklistów, którzy licznie przybyli na swoich "koniach" niemalże z całego województwa zachodniopomorskiego.

Kochani Motocykliści dziękujemy za wasz poświęcony niedzielny czas, upominki, przejażdżki. Życzymy wam tylu powrotów do domu - co wyjazdów, i do szybkiego zobaczenia.

Serdecznie dziękujemy pedagogom, wychowawcom i rodzicom za pomoc w przygotowaniach. Szczególnie dziękujemy Pani Annie i Kasprowi Borwik oraz Pani Kasi Stępnik za dyżur przy grillu.

Kierownik Roksana Janowicz

czytaj więcej →

Warsztaty dla wychowawców

DODANO: 2019-04-16 09:19:38

W dniu 19 marca 2019 w Ognisku TPD w Dobrzanach odbyły się warsztaty pn. „Jak wykorzystać metody pedagogiczno-teatralne w praktyce pracy z dziećmi i młodzieżą”. Warsztaty zorganizowane przez TPD oddział Dobrzany oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zgromadziły pedagogów i wychowawców z Ognisk Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z terenu miasta Stargard, gminy Stargard, Maszewa, Marianowa oraz Dobrzan. Dziękujemy z całego serca wszystkim uczestnikom za przybycie oraz zaangażowanie. Szczególnie dziękujemy Pani Aleksandrze Drzazdze za wspaniale poprowadzone warsztaty.

Kierownik

Roksana Janowicz

czytaj więcej →

Informacja

DODANO: 2019-04-08 10:38:21

Informuje się, że na czas trwania strajku w oświacie wszystekie placówki wsparcia dziennego na terenie Gminy Dobrzany prowadzone przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci będą otwarte w dniach wg harmonogramu w godz. od 11.00 do 15.00.
Dodatkowe informacje u wychowawców.

czytaj więcej →

AKTYWNE FERIE W ŚWIETLICACH

DODANO: 2019-02-18 08:39:33

Ferie zimowe za nami. Bardzo aktywnie spędziły je dzieci uczęszczające do placówek wsparcia dziennego na terenie Gminy Dobrzany.  Wyjazdy i atrakcje urozmaiciły wolny czas m.in. dzieci z Ogniska wychowawczego TPD Lutkowo, które uczestniczyły w wycieczce do kina SCK na bajkę „Ralph demolka w internecie” oraz do Mcdonalda. Wiele radości przyniósł także dzień z XBoxem, dzień pizzy oraz bal przebierańców. Wolny czas wypełniały gry planszowe.

Dzieci z Ognisk TPD Bytowo i Dolice miały zaszczyt gościć Pana Wiesława Borzęckiego, leśniczego z Nadleśnictwa w Dobrzanach. Pogadanka na temat lasów i zwierząt w nich żyjących spotkała się z dużym zainteresowaniem podopiecznych. Szczególny entuzjazm wzbudził temat wilków, które od niedawna żyją w naszej okolicy.

Ciekawostki z fascynującego świata pszczół i ich środowiska opowiadał kolejny zaproszony gość, człowiek z pasją, pszczelarz i rzeźbiarz Pan Zbigniew Krauze. Zaproszeni goście zostali poczęstowani samodzielnie upieczonymi kruchymi ciasteczkami wykonanymi w czasie zajęć kulinarnych przez dzieci w Bytowie.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy