Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Młody rolnik 2020 – dla kogo 150 tys. zł wsparcia?

DODANO: 2020-06-02 10:24:28

Szanowni Mieszkańcy,

już od najbliższej środy, 3 czerwca, rusza nabór wniosków o premie dla młodych rolników, którzy samodzielnie prowadzą gospodarstwo. Mogą oni otrzymać 150 tys. zł wsparcia. ARiMR będzie przyjmować wnioski do 1 sierpnia.

więcej informacji tutaj

czytaj więcej →

Stowarzyszenie „WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – konkurs 1/2020

DODANO: 2020-05-27 14:51:54

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie „WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2  „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – konkurs 1/2020.

szczegółowa informacja

czytaj więcej →

Stowarzyszenie „WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie operacji w ramach priorytetu 4. „ZWIĘKSZENIE ZATRUDNIENIA I SPÓJNOŚCI TERYTORIALNEJ” OBJĘTEGO PROGRAMEM OPERACYJNYM „RYBACTWO I MORZE"

DODANO: 2020-05-27 12:16:27

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie „WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie operacji w ramach priorytetu 4. „ZWIĘKSZENIE ZATRUDNIENIA I SPÓJNOŚCI TERYTORIALNEJ” OBJĘTEGO PROGRAMEM OPERACYJNYM „RYBACTWO I MORZE”.

informacje o składaniu wniosków

czytaj więcej →

„Zachodniopomorski Magazyn Rolniczy” - specjalistyczne czasopismo przeznaczone dla rolników dostępne jest już w wersji elektronicznej

DODANO: 2020-05-08 12:54:03

Szanowni Państwo

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach informuje, iż „Zachodniopomorski Magazyn Rolniczy” - specjalistyczne czasopismo przeznaczone dla rolników dostępne jest już w wersji elektronicznej.

czytaj więcej →

Zasady udzielania ulg z tytułu oddania nieruchomości w dzierżawę lub najem przypadających Gminie Dobrzany oraz jej jednostkom organizacyjnym za okres epidemii

DODANO: 2020-04-15 07:36:35

Szanowni Mieszkańcy,

przekazujemy do Państwa informacji zarządzenie w sprawie wprowadzenia zasad udzielania ulg, dotyczących należności pieniężnych z tytułu oddania nieruchomości w dzierżawę lub najem przypadających Gminie Dobrzany oraz jej jednostkom organizacyjnym za okres stanu epidemii.

treść zarządzenia

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy