Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Komunikat

DODANO: 2014-11-06 15:09:58

JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ POKRZYWDZONĄ PRZESTĘPSTWEM –

PAMIĘTAJ!!!!

MOŻESZ OTRZYMAĆ BEZPŁATNĄ POMOC

Może to być przede wszystkim informacja prawna, pomoc psychologiczna, pokrywanie rehabilitacji, pomoc finansowa i materialna. W całej Polsce działają podmioty- przede wszystkim organizacje pozarządowe, które uzyskały dotacje z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej na udzielanie bezpłatnej pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

Pamiętaj! Jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem i potrzebujesz pomocy, zwróć się do takiego podmiotu.

Lista adresów wraz z danymi kontaktowymi oraz wykazami dyżurów specjalistów, dostępna jest na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości www.ms.gov.pl w zakładce: Działalność/ Pokrzywdzeni przestępstwem oraz na stronie internetowej dla osób pokrzywdzonych www.pokrzywdzeni.gov.pl

Załącznik

czytaj więcej →

DODANO: 2014-11-04 07:34:32

SPRAWDZANIE SPISU WYBORCÓW

od 3 listopada do 14 listopada br.w Urzędzie Miejskim w Dobrzanach
 pok. Nr 19 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00

czytaj więcej →

ZAPROSZENIE

DODANO: 2014-10-29 11:54:15

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Dobrzanach zaprasza mieszkańców na XLI Sesję Rady Miejskiej,
która odbędzie się w dniu 4 listopada 2014 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dobrzanach /Ratusz/.

Przewodnicząca Rady Miejskiej

Halina Zalewska

czytaj więcej →

Dzień Edukacji Narodowej oraz otwarcie Miasteczka Rowerowego w Dobrzanach

DODANO: 2014-10-14 13:11:05

W Zespole Szkół Publicznych w Dobrzanach 14 października br. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W obchodach uczestniczyli  zaproszeni goście: Burmistrz Dobrzan  Jan Prościak, Przewodnicząca Rady Miejskiej Halina Zalewska, Ksiądz Proboszcz Krzysztof Musiałek, przedstawiciele Rady Rodziców oraz emerytowani nauczyciele.

Uroczysty apel rozpoczął się od wprowadzenia sztandaru szkoły oraz odśpiewania hymnu państwowego. Rozpoczynając obchody Dnia Edukacji Narodowej głos zabrał Dyrektor Szkoły Jerzy Młotkiewicz który złożył życzenia w postaci wielu ciepłych słów uznania nauczycielom oraz pracownikom oświaty. Następnie w tym szczególnym dniu życzenia w kierunku kadry nauczycielskiej złożył Burmistrz Jan Prościak oraz ksiądz Proboszcz. Po oficjalnej części przyszedł czas na część artystyczną przygotowaną przez uczniów. Były wiersze, piosenki oraz scenki, które w błyskotliwy sposób przedstawiały sceny z codziennego życia i funkcjonowania szkoły, uczniów oraz nauczycieli.

Po zakończeniu uroczystego apelu okazją do ponownego spotkania było otwarcie nowo wybudowanego Miasteczka Rowerowego, które znajduje się na terenie ZSP w Dobrzanach. Po poświeceniu, przecięcie wstęgi symbolizującej oddanie do użytku, nastąpiło przy udziale Burmistrza, Przewodniczącej Rady Miejskiej w Dobrzanach Haliny Zalewskiej, Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych Jerzego Młotkiewicza, oraz przedstawiciela Policji  w Dobrzanach st. asp. Grzegorza Bodysa. W uroczystościach uczestniczyli policjanci z wydziału drogowego Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie Szczecińskim oraz liczna grupa dzieci.  Miasteczko  Rowerowe jest pierwszym tego typu obiektem w naszej Gminie. Powstała infrastruktura wraz z oznakowaniem ma za zadanie służyć promocji bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym wśród dzieci i młodzieży. Najmłodsi będą mieli możliwość kształtowania właściwych nawyków prawidłowego poruszania się po drogach oraz ćwiczyć umiejętność jazdy rowerem.

Inwestycja powstała dzięki dofinansowaniu PROW na lata 2007-1013 w ramach  Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju dla małych projektów Lokalnej Grupy Działania „DIR”,  a całkowity koszt realizacji wyniósł 54 158,15 tys. zł.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy