Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Oferta pracy

DODANO: 2014-12-12 18:36:52

BURMISTRZ DOBRZAN

ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT
NA WYKONYWANIE CZYNNOŚCI,
W FORMIE UMOWY ZLECENIA, POLEGAJĄCYCH NA
:

 • KONTROLI FIRMY ODBIERAJĄCEJ ODPADY KOMUNALNE, W TYM:
 • SPRAWDZANIE WAGI POJAZDU PRZED ROZPOCZĘCIEM
  I PO ZAKOŃCZENIU DNIA PRACY
 • BIEŻĄCA KONTROLA ODBIORU ODPADÓW ZMIESZANYCH
  W DNIACH ODBIORU WYZNACZONYCH HARMONOGRAMEM (sprawdzanie czy odbierane są wszystkie odpady, czy wszystkie pochodzą z terenu gminy, czy uporządkowano miejsce odbioru odpadów, czy odpady odebrane są ze wszystkich wskazanych przez Gminę nieruchomości)
 • KONTROLA WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI w zakresie prawidłowego gospodarowania odpadami komunalnymi zgodnie ze złożoną deklaracją oraz posiadania wystarczającej ilości pojemników do gromadzenia odpadów.

Zadania wykonywane będą w dni wyznaczone harmonogramem odbioru odpadów zmieszanych na terenie gminy Dobrzany tj. około 6 dni roboczych w miesiącu.

Wymagania: umiejętność prowadzenia skutera, dobry stan zdrowia, komunikatywność, uczciwość.

OFERTY ZAWIERAJĄCE:

 • INFORMACJE O WYKSZTAŁCENIU
 • INFORMACJE O DOŚWIADCZENIU ZAWODOWYM
 • OŚWIADCZENIE O DOBRYM STANIE ZDROWIA UMOŻLIWIAJĄCYM PRACĘ W TERENIE
 • OŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI
 • ADRES I NUMER TELEFONU

NALEŻY SKŁADAĆ

W URZĘDZIE MIEJSKIM W DOBRZANACH
UL. STASZICA 1

W TERMINIE DO 18.12.1014 R.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 91 562 02 01 wew.27 lub w Urzędzie Miejskim pokój nr 7

czytaj więcej →

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W GMINIE DOBRZANY

DODANO: 2014-11-14 14:37:54

W dniu  9 listopada 2014 roku w Zespole  Szkół  Publicznych odbyło się spotkanie  Seniorów  zorganizowane z okazji Święta 11 Listopada i Dnia Seniora. W części oficjalnej Burmistrz Dobrzan podziękował starszym mieszkańcom  Dobrzan za włożony trud w budowanie polskości na w naszej małej ojczyźnie, złożył wszystkim przybyłym seniorom najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności i zdrowia. Po ciepłych słowach nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów oraz symbolicznych upominków dla szczególnie zasłużonych seniorów - mieszkańców naszego miasta. Uczestnicy spotkania swoje święto spędzili przy specjalnie na tę okoliczność przygotowanym poczęstunku, a także występach umilających czas zespołu  „Biesiada” z Szadzka, który swoim repertuarem nawiązywał  do zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości. Spotkanie w  tak miłym gronie było czasem poświeconym rozmowie o sprawach istotnych dla mieszkańców naszej Gminy oraz okazją do wspomnień  i  aktywnego uczestnictwa w zabawie.

W dniu 11 listopada miały miejsce obchody Święta Niepodległości, które rozpoczęły się tradycyjnie od  patriotycznej  Mszy Świętej celebrowanej  przez księdza  Proboszcza Krzysztofa  Musiałka  z udziałem władz gminy i pocztów sztandarowych Szkoły i OSP w Dobrzanach. Mszę Św. uświetnił okolicznościowy program artystyczny przygotowany przez  dzieci  z  Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach oraz chór „ A'passjonata ”. O godzinie 16.00 w Parku Miejskim w Dobrzanach odbyła się wieczornica poświęcona uczczeniu rocznicy Narodowego Święta Niepodległości, w której udział wzięło liczne grono mieszkańców Gminy Dobrzany.  Burmistrz Dobrzan Jan Prościak powitał mieszkańców podkreślając i upamiętniając znaczenie obchodów odzyskania niepodległości. Tego popołudnia w podniosły  klimat wprowadziły  mieszkańców piosenki Pana Lecha Szpona oraz  rodzime zespoły, które przypomniały najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne. Przy ognisku oraz uprzednio przygotowanym poczęstunku znalazły się m. in. pokazy ratownictwa przygotowane przez Ochotniczą Staż Pożarną  w Dobrzanach, które wzbudziły wiele emocji u najmłodszych jak i tych starszych uczestnikach wieczornicy. Uroczystości zakończył pokaz sztucznych ogni.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy