Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


ZAPROSZENIE

DODANO: 2014-09-17 09:59:51

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Dobrzanach zaprasza mieszkańców na XL Sesję Rady Miejskiej, która odbędzie się w dniu 23 września 2014 r. o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego  w Dobrzanach.

 Przewodnicząca Rady Miejskiej

Halina Zalewska 

czytaj więcej →

DOŻYNKI GMINNE 2014

DODANO: 2014-09-11 14:37:44

W ubiegłą sobotę tj. 6 września w Parku Miejskim w Dobrzanach odbyły się  Dożynki Gminne 2014. Obchody tegorocznego święta plonów rozpoczęły się od korowodu wieńców żniwnych przed ołtarz. Następnie starościna i starosta dożynek Iwona i Lech Kacprzyk wręczyli Burmistrzowi jako gospodarzowi Gminy bochen chleba z tegorocznego zboża symbolizujący urodzaj i dostatek.

Otwierając oficjalną część dożynek Burmistrz Jan Prościak powitał wszystkich zaproszonych gości, rolników, radnych, sołtysów oraz licznie zgromadzonych mieszkańców Gminy oraz poprosił o sprawowanie dziękczynnej Mszy Świętej księdza Proboszcza Krzysztofa Musiałka oraz księdza seniora Tadeusza Jóźwiaka. Celebrowaniu mszy towarzyszył organista Heliodor oraz zespół Biesiada z Szadzka występujacy w nowych strojach ludowych wraz z nowym sprzętem muzycznym zakupionych w ramach działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013, oeracja pt:"Zakup strojów i wyposażenia dla nowo powstałego zespołu ludowego w miejscowości Szadzko w Gminie Dobrzany"

 

czytaj więcej →

Spotkanie ws. projektu „Mikrodotacje – Małe Inicjatywy Lokalne”

DODANO: 2014-08-29 17:03:40

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące  projektu pn. „Mikrodotacje – Małe Inicjatywy Lokalne”. Masz pomysł na realizację małej inicjatywy lokalnej w sferze pożytku publicznego? Pomożemy Ci w sfinansowaniu tych działań. Działania skierowane są do młodych organizacji pozarządowych ale również do grup nieformalnych i grup samopomocowych.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy