Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


NIE DAJ SIĘ GRYPIE

DODANO: 2019-10-08 11:14:38

Burmistrz Dobrzan zaprasza mieszkańców Gminy Dobrzany , którzy ukończyli 65 lat na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie. Szczepienia prowadzone będą w siedzibie NZOZ LEK – STOMED w Dobrzanach ul. Strażacka 3a. Mieszkańcy Gminy Dobrzany mogą korzystać ze szczepień do 30 listopada 2019 r. lub do wyczerpania zakupionej ilości szczepionek.

Serdecznie zapraszamy do korzystania osoby uprawnione.

czytaj więcej →

Zwycięstwo Zorzy Dobrzany nad Wicherem Brojce

DODANO: 2019-10-07 10:35:47
Dnia 5.10.2019 r. pierwsza drużyna Zorzy Dobrzany udała się na mecz do Trzygłów na rozegranie meczu z drużyną Wicher Brojce , ponieważ z uwagi na intensywne opady deszczu boisko w Brojcach nie nadawało się do rozgrywek.
Mecz rozpoczął się o godzinie 15.00 zgodnie z planem, pod dyktando Zorzy Dobrzany, co odzwierciedla wynik meczu 3 : 1 dla Zorzy. Bramki dla Zorzy zdobył dwie Lavryk i i z karnego Jarząbek .
fragment meczu Zorzy Dobrzany z Wicher Brojce
tekst i zdjęcie: N/M
czytaj więcej →

Akcja "Jedno dzecko, jedno drzewo" - fotorelacja

DODANO: 2019-10-07 09:15:28

W sobotę 5 października br. w „Parku nad rzeczką” odbyło się sadzenie drzew w ramach inicjatywy „Jedno dziecko, jedno drzewo”, której inicjatorem jest Nadleśnictwo Dobrzany, a współorganizatorem Gmina Dobrzany. Podczas akcji rodzice dziecka urodzonego w terminie od stycznia do końca sierpnia br., sadzili drzewo, obok którego wkopano również pamiątkową tabliczkę z jego imieniem.

czytaj więcej →

Zawiadomienie - przerwa w dostawie wody w miejscowości Dobrzany

DODANO: 2019-10-04 13:34:29

Zakład Gospodarki Komunalnej w Dobrzanach informuje, że w dniach od 7 października do 9 października 2019 r.  w godzinach 9:00 - 14:00 w miejscowości Dobrzany na ulicy Jana Pawła II od nr 20 do nr 53 mogą nastąpić przerwy w dostawie wody.

czytaj więcej →

Informacja - zamknięcie drogi

DODANO: 2019-10-02 12:11:27

W dniu 03.10.2019 r. tj. czwartek od godz. 6:00 na ul. Jana Pawła II będzie układana warstwa ścieralna nawierzchni bitumicznej.

W związku z powyższym ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Dworcowej do końca miasta (w kierunku miejscowości Kozy) będzie nieprzejezdna w obu kierunkach.

 

Za utrudnienia przepraszamy

czytaj więcej →

Ogłoszenie o konkursie fotograficznym

DODANO: 2019-10-02 08:46:02

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie ogłasza konkurs pn. „Europejski Fundusz Społeczny w Twoim obiektywie” dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. Informacje dotyczące tematyki konkursu, regulamin, karta zgłoszeniowa oraz oświadczenia do konkursu poniżej.plakat informujący o konkursie fotograficznym, na plakacie znajduje się obiektyw aparatu i trzymająca go dłoń

regulamin konkursu

formularz zgłoszeniowy

informacje dodatkowe w zakresie tematyki konkursowej

oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego

oświadczenie osoby trzeciej

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy