Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Dni Dobrzan 2019

DODANO: 2019-06-25 14:47:19

W pierwszy weekend kalendarzowego lata, tj. 22 i 23 czerwca, tradycyjnie już zorganizowano w Parku Miejskim w Dobrzanach imprezę „Dni Dobrzan”. Obchody „Dni Dobrzan” otworzyła w sobotę Pani Burmistrz Dobrzan Anna Gibas w towarzystwie zwyciężczyni licytacji o fotel burmistrza, podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Pani Kingi Klęczar.

Listę koncertów rozpoczęli twórcy takich przebojów jak „Szminki róż” czy „Ktoś nowy” grupa Video, która jednocześnie była gwiazdą „Dni Dobrzan”. Następnie na scenie zaprezentowała się pop rockowa grupa Centrala 57, a po nich zaśpiewała Biesiada z Szadzka. Jako kolejny na scenie zagościł zespół wykonujący największe światowe i polskie przeboje. Sobotni wieczór dopełniły gwiazdy muzyki disco polo: Ednrju, Mario Bischin oraz Mejk, zaś mieszkańcy bawili się do późnych godzin podczas dyskoteki.

Niedziela rozpoczęła się od spektaklu dla najmłodszych przygotowanego przez aktorów Teatru Polskiego w Szczecinie. Kilka minut po godz. 16 rozpoczął się konkurs piosenki „Od amatora do gwiazdora” prowadzony przez Michała Juszczakiewicza, w którym nagrodą główną był tablet ufundowany przez Burmistrz Dobrzan. Do konkursu zgłosiło się siedmioro uczestników. O zwycięstwie decydowało zaangażowanie publiczności, która najgłośniej oklaskiwała Zuzannę Chmielak. Następnie na scenie zameldował się po raz drugi Endrju , po nim Duet Ola wykonujący covery, a także były wokalista zespołu Bolter Jan Zieliński oraz Kassada. „Dni Dobrzan” zakończył koncert Michała Gielniaka.

Nie zapomniano również o najmłodszych mieszkańcach gminy, którzy przez cały weekend mogli bawić się na dmuchanym zamku.

czytaj więcej →

Zmiana stawek opłat za wodę i odbiór ścieków

DODANO: 2019-06-25 11:33:42

Zakład Gospodarki Komunalnej w Dobrzanach informuje, że od dnia 01.07.2019r. ulegają zmianie ceny wody i ścieków, zgodnie z taryfą zatwierdzoną decyzją Regionalnego Dyrektora Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z dnia 12.06.2019 r. - link do opublikowanej taryfy
https://wodypolskie.bip.gov.pl/rzgw-w-szczecinie-taryfy/

Taryfa zawiera 11 grup taryfowych dla wody i 6 grup taryfowych dla ścieków. Ceny różnią się w zależności od rodzaju świadczonej usługi (woda czy woda i ścieki), wyposażenia w wodomierz (lokalowy czy główny lub norma) oraz celu poboru wody.

Szczegółowy opis grup taryfowych znajduje się na stronie Gminy Dobrzany w zakładce Zakładu Gospodarki Komunalnej.

Opis grup taryfowych

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy