Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


DODANO: 2017-03-08 19:22:39

W miesiącach maj - sierpień 2017 r. na ulicy Mickiewicza w Dobrzanach prowadzone będą prace budowlane związane z kanalizacją sanitarną grawitacyjną. Inwestycja obejmować będzie odcinek sieci o długości 250 m oraz 11 przyłączy kanalizacyjnych

czytaj więcej →

Zaproszenie

DODANO: 2017-03-07 14:42:52

Stowarzyszenie Wspólnie dla Ulikowa zaprasza wszystkich miłośników fotografii i przyrody do   wzięcia udziału w konkursie  ,,Dolina Krąpieli w czterech porach roku...”.

Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografujących zarówno dzieci, młodzieży jaki i dorosłych. Zrób zdjęcie Doliny Krąpieli zimą, wiosną, latem lub jesienią i prześlij do organizatorów. Za najładniejsze zdjęcia przewidziane są ciekawe nagrody (rower, tablet, odtwarzacz mp4). Szczegóły konkursu znajdują się  w regulaminie na stronie www.ulikowo.pl.

czytaj więcej →

DODANO: 2017-02-24 16:41:20

OGŁOSZENIE
BURMISTRZA DOBRZAN

w sprawie przyjmowania wniosków o powołanie na rzeczoznawcę w celu szacowania zwierząt.
W związku z pismem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Stargardzie w sprawie powołania rzeczoznawców do przeprowadzenia szacowania zwierząt, Burmistrz Dobrzan ogłasza przyjmowanie do dnia 15 marca 2017 r. wniosków o powołanie na rzeczoznawcę.
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30 lipca 2009 r. w sprawie rzeczoznawców wyznaczonych przez powiatowego lekarza weterynarii do przeprowadzenia szacowania (Dz. U. nr 142, poz. 1161):

 

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy