Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Gmina Dobrzany otrzymała dofinansowanie w ramamach Rządowego Programu Polski Ład na modernizacje drogi do Lutkowa

DODANO: 2022-06-01 14:56:29

6.650.000 zł tyle Gmina Dobrzany otrzymała w ramach dofinansowania z Rządowego Programu Polski Ład na modernizację drogi powiatowej prowadzącej do Lutkowa.

Jest to bardzo dobra wiadomość dla okolicznych mieszkańców, którzy od wielu lat wyczekiwali na wyremontowanie tej drogi. Nowa nawierzchnia znacząco zwiększy bezpieczeństwo wszystkich użytkowników ruchu drogowego oraz poprawi komfort jazdy.

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

czytaj więcej →

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu Stargardzkiego w Gminie Dobrzany

DODANO: 2022-06-01 14:52:36
Dnia 31 maja br. w Dobrzanach odbyło się posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu Stargardzkiego. Jednym z głównych tematów obrad było omówienie stanu dróg powiatowych na terenie Gminie Dobrzany. Posiedzenie rozpoczęło się od wspólnego objazdu przez wszystkich uczestników spotkania dróg powiatowych będących w najgorszym stanie technicznym. Następnie obrady kontynuowane były w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego.
Z ramienia Gminy Dobrzany w spotkaniu udział wzięli Burmistrz Dobrzan Paweł Filip, a także Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrzanach Wiesław Borzęcki i Przewodnicząca Komisji Gospodarczej Teresa Daniłowicz. W obradach uczestniczyła m. in. Starosta Stargardzki Iwona Wiśniewska wraz z Wicestarostą Łukaszem Wilkoszem i członkiem Zarządu Powiatu Ireną Agatą Łucką oraz Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Stargardzie Zbigniew Sowa. Pracom komisji przewodniczył Arkadiusz Rozwód. Pomysłodawcą organizacji komisji na naszym terenie był Radny Rady Powiatu Stargardzkiego Łukasz Plaskacz.
osoby siedzą przy owalnym stole
czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy