Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Zaproszenie na sesję Rady Miejskiej w Dobrzanach

DODANO: 2019-10-23 08:25:31

Zapraszam mieszkańców Gminy Dobrzany na XI sesję Rady Miejskiej w Dobrzanach, która odbędzie się w dniu 29 października 2019 r. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dobrzanach.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrzanach

Wiesław Borzęcki

Porządek obrad

czytaj więcej →

Turniej piłkarski Żaków

DODANO: 2019-10-21 12:13:49
Dnia !3.10.2019 r. o godz.10.00 w na Stadionie Miejskim im.Dionizego Stąpóra odbył się turniej piłkarski w kategorii ,,Żak"ramach  rozgrywek zorganizowanych przez ZZPN Szczecin pod nazwą ,,Pierwsza Piłka". W turnieju brały udział dwie drużyny Zorzy Dobrzany , po jednej drużynie Remor Recz , Światowid Łobez i Sparta Węgorzyno . Z powodu choroby zawodników nie stawiła się druga drużyna z Węgorzyna. Rozgrywki odbywały się na zasadzie każdy z każdym. Każdy z meczy trwał 12 min.
Rezultat był drugoplanowy, najważniejsza była dobra zabawa i zaangażowanie zawodników w meczach. Na koniec starszy rocznik t.z. Orlik z Zorzy Dobrzany rozegrał mecz kontrolny z zawodnikami z Łobza. Każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkowy Dyplom uczestnictwa w turnieju. Trenerem drużyn dziecięcych na tym turnieju był Marcin Narkun.
Do zorganizowania turnieju przyczynili się w znacznym stopniu rodzice uczestników turnieju, organizując poczęstunek dla zawodników (a było w czym wybierać, oj było ). Za co Zarząd Zorzy dziękuje. Za obsługę grilla szczególne podziękowania dla Roberta Ulewicza (wytrwałość ).
Do zobaczenia na wiosnę 2020 r.
 
Wyk.N/M
czytaj więcej →

Zwycięstwo Zorzy Dobrzany nad Mierzynianką Mierzyn

DODANO: 2019-10-21 10:01:25
Zorz Dobrzany dnia 19.10.2019 r. udała się do Szczecina na ulice Tenisową rozegrać mecz o godz.11:30 z Mierzynianką Mierzyn . Pomimo  wczesnej pory, oraz warunków jesiennych drużyna z Dobrzan dobrze weszła w mecz, o czym świadczy wynik meczu. Pierwszą bramkę zdobył dla Dobrzan Piotr Olejnik w 22 min. meczu przelobowując bramkarza gospodarzy, drugą bramkę zdobył Tomasz Piotrowski w 50 min. główkując z pola pięciu metrów, trzecią bramkę dla Zorzy zdobył Mateusz Orlik w 71 min. meczu, oddając strzał z odległości około 20 metrów.
W 89 min. sędzia podyktował karny przeciwko Zorzy, który to miejscowy zawodnik Rafał Włodarski zamienił na bramkę .Taki wynik meczu utrzymał się do zakończenia meczu czyli 3 : 1 dla Zorzy. Nadmienić trzeba, że pierwszym składzie grało pięciu młodzieżowców.
fragment meczu Zorzy Dobrzany z Mierzynianką Mierzyn
 
tekst i zdjęcie: N. M.
czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy