Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Dzień Sołtysa 2019

DODANO: 2019-03-12 12:41:17

Z okazji Dnia Sołtysa, który przypada na 11 marca zorganizowano spotkanie dla Sołtysów Gminy Dobrzany. Burmistrz Dobrzan Anna Gibas złożyła wszystkim obecnym najserdeczniejsze życzenia, podziękowała za dotychczasową pracę na rzecz Mieszkańców oraz nagrodziła pamiątkowymi koszulkami.

Wszystkim Sołtysom składamy jeszcze raz najlepsze życzenia i dziękujemy za przybycie!

czytaj więcej →

Zaproszenie na sesję Rady Miejskiej w Dobrzanach

DODANO: 2019-03-07 11:50:38

Zapraszam mieszkańców Gminy Dobrzany na VI sesję Rady Miejskiej w Dobrzanach, która odbędzie się w dniu 13 marca 2019 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dobrzanach.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrzanach

Wiesław Borzęcki

Porzadek obrad i projekty uchwał

czytaj więcej →

Informacja dla osób z dysfunkcją wzroku

DODANO: 2019-03-07 10:24:46

Szanowni Mieszkańcy

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrzanach informuje, że Polski Związek Niewidomych, Koło w Stargardzie, realizuje wiele działań i spotkań integracyjno- szkoleniowych, których celem jest zminimalizowanie skutków wykluczenia społecznego. PZN zaprasza do udziału m. in. w Dniu Białej Laski, Dniu Babci i Dziadka, w spotkaniach i wycieczkach integracyjnych oraz do korzystania z istniejącego przy Kole, Klubu Aktywności Twórczej.

czytaj więcej →

Nagroda dla Sportowca Roku Gminy Dobrzany 2018

DODANO: 2019-03-04 12:19:13

W piątkowy wieczór 22 lutego w Stargardzkim Centrum Kultury miała miejsce uroczysta Gala Sportowców roku 2018 zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Stargardzie oraz Miasto Stargard. Podczas Gali zostały ogłoszone wyniki plebiscytów sportowych organizowanych przez stargardzkie samorządy. Nagrodzeni zostali również sportowcy gmin powiatu stargardzkiego. Sportowcem Roku Gminy Dobrzany 2018 w drodze głosowania mieszkańców, został Pan Adrian Ścisłowski, piłkarz Zorzy Dobrzany i Saturna Szadzko.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy