Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach zaprasza na konferencję "Platforma Żywnościowa - nowe możliwości obrotu produktami rolno-spożywczymi".

DODANO: 2019-12-30 08:25:05

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach informuje, iż 7.01.2020 r. (wtorek) w sali konferencyjnej ZODR odbędzie się konferencja "Platforma Żywnościowa-nowe możliwości obrotu produktami rolno-spożywczymi".

informacje o konferencji

program konferencji

czytaj więcej →

Fotorelacja z Kiermaszu Bożonarodzeniowego

DODANO: 2019-12-20 14:16:28

W czwartek 19 grudnia br. na Targowisku Miejskim w Dobrzanach odbył się I Dobrzański Kiermasz Bożonarodzeniowy. Podczas kiermaszu mieszkańcy Dobrzan mieli możliwość, dokonania przedświątecznych zakupów u pięciu wystawców. Na stoiskach można było nabyć ozdoby świąteczne, własnoręczne wykonaną biżuterię, ciasta i pierogi.

Kiermasz otworzył barwny korowód dzieci z przedszkola z Dobrzan w towarzystwie szczudlarzy z Teatru Jednej Miny z Krakowa, przebranych za św. Mikołaja, anioła i elfa. Na targowisku na dzieci czekała choinka, którą przedszkolaki udekorowały swoimi bombkami. Następnie krakowscy artyści zaprosili zgromadzone na targowisku dzieci do wspólnej zabawy. Były wspólne tańce, gigantyczne bańki mydlane, nauka żonglerki czy modelowanie baloników. Podczas kiermaszu do wspólnego kolędowania mieszkańców Dobrzan zaprosił zespół Biesiada z Szadzka.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy