Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Informacja o sesji Rady Miejskiej w Dobrzanach

DODANO: 2020-07-17 09:09:16

Informuję mieszkańców Gminy Dobrzany, że XVII sesja Rady Miejskiej w Dobrzanach zwołana w trybie nadzwyczajnym,  odbędzie się w dniu 20 lipca 2020 r. o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dobrzanach.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrzanach

Wiesław Borzęcki

Porządek obrad

czytaj więcej →

"ZDALNA SZKOŁA" - przekazanie zakupionego sprzętu

DODANO: 2020-07-15 14:13:50

Na początku lipca br. w Urzędzie Miejskim w Dobrzanach odbyło się przekazanie zakupionego sprzęty, w ramach projektu grantowego pn. "Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I Powszechny dostęp do szybkiego internetu" działania 1.1 "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwościach dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach", na rzecz Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach. Przekazania sprzętu dokonał Zastępca Burmistrza Dobrzan Bogdan Syganiec na ręce Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach Krystyny Bugajnej. W ramach pozyskanego dofinansowania w kwocie 59 500 zł, zakupiono 19 laptopów.

 

 

czytaj więcej →

Zawiadomienie - przerwa w dostawie wody w miejscowości Dobrzany "os Leśne"

DODANO: 2020-07-14 10:05:31

Zakład Gospodarki Komunalnej w Dobrzanach informuje, że w dniu 14 lipca 2020 r.  w godzinach 9:00 - 13:00 w miejscowości Dobrzany na "Os Leśnym" nastąpi  przerwa w dostawie wody.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy