Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Pomoc dla schroniska

DODANO: 2013-01-29 10:35:12

Nie bądź obojętny !!! 

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Stargardzie Szczecińskim potrzebuje wsparcia szczególnie teraz w okresie zimowym. Dzięki naszej pomocy zwierzęta będą mogły przetrwać ten trudny okres. Czworonogi potrzebują jedzenia (sucha karma, puszki, kasza). Gromadzimy również (koce, materace, smycze, stare gazety, miski, ścinki).

czytaj więcej →

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

DODANO: 2013-01-28 12:35:19

17 stycznia 2013 r. w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Dobrzanach obchodzono uroczystość jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego. Złote Gody świętowało 6 par z Gminy Dobrzany:

czytaj więcej →

Informacja AZBEST 2013

DODANO: 2013-01-25 22:54:56

INFORMACJA

 Dotycząca zasad dofinansowania zadań z zakresu usuwania wyrobów zawierających azbest na terenie gminy Dobrzany w 2013 r.

Burmistrz Dobrzan informuje o tworzeniu listy osób ubiegających się o dofinansowanie prac polegających na usuwaniu wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Dobrzany w roku 2013.

Dofinasowaniem zostaną objęte zadania ujęte w „Programie usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest dla Gminy Dobrzany”. Dofinansowanie obejmuje koszty związane z demontażem, transportem i utylizacją pokryć dachowych lub innych elementów zawierających azbest. Dofinansowaniem nie będą objęte koszty związane z zakupem i montażem nowych pokryć.

czytaj więcej →

Koncert kolęd w Białej

DODANO: 2013-01-25 22:36:16

To już piąty „jubileuszowy” Koncert Kolęd w Białej, którego organizatorem było Stowarzyszenie Pod Bocianim Gniazdem w Białej.

W pięknej scenerii występowali artyści oraz utalentowana młodzież: Paweł Kłyszejko  z Dobrzan – organy i akordeon, Agata Stępnik z Szadzka – gitara, Magdalena Wybraniec   z Kóz – śpiew, Nauczycielski Chór APASSJONATTO z Dobrzan oraz Katedralny Zespół  ze Szczecina.

czytaj więcej →

Realizacja projektu na rzecz bezpieczeństwa na obszarach wodnych.

DODANO: 2013-01-18 14:21:55

 

 Ruszyła realizacja projektu na rzecz bezpieczeństwa na obszarach wodnych pn. „PROMOCJA LOKALNYCH GRUP RYBACKICH POPRZEZ POPRAWĘ BEZPIECZEŃSTWA NA OBSZARACH WODNYCH – PROFILAKTYKA I EDUKACJA”.

Dwie Lokalne Grupy Rybackie województwa zachodniopomorskiego tj. Stowarzyszenie „Sieja” z siedzibą w Marianowie oraz Stowarzyszenie LGR „ Partnerstwo Drawy” z siedzibą w Szczecinku przystąpiły do realizacji wspólnego projektu pn. „PROMOCJA LOKALNYCH GRUP RYBACKICH POPRZEZ POPRAWĘ BEZPIECZEŃSTWA NA OBSZARACH WODNYCH – PROFILAKTYKA I EDUKACJA”. W ramach projektu będą realizowane działania edukacyjne skierowane do młodzieży gimnazjalnej , służące poprawie bezpieczeństwa na obszarach wodnych.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy