Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Koncert kolęd w Białej

DODANO: 2013-01-25 22:36:16

To już piąty „jubileuszowy” Koncert Kolęd w Białej, którego organizatorem było Stowarzyszenie Pod Bocianim Gniazdem w Białej.

W pięknej scenerii występowali artyści oraz utalentowana młodzież: Paweł Kłyszejko  z Dobrzan – organy i akordeon, Agata Stępnik z Szadzka – gitara, Magdalena Wybraniec   z Kóz – śpiew, Nauczycielski Chór APASSJONATTO z Dobrzan oraz Katedralny Zespół  ze Szczecina.

czytaj więcej →

Realizacja projektu na rzecz bezpieczeństwa na obszarach wodnych.

DODANO: 2013-01-18 14:21:55

 

 Ruszyła realizacja projektu na rzecz bezpieczeństwa na obszarach wodnych pn. „PROMOCJA LOKALNYCH GRUP RYBACKICH POPRZEZ POPRAWĘ BEZPIECZEŃSTWA NA OBSZARACH WODNYCH – PROFILAKTYKA I EDUKACJA”.

Dwie Lokalne Grupy Rybackie województwa zachodniopomorskiego tj. Stowarzyszenie „Sieja” z siedzibą w Marianowie oraz Stowarzyszenie LGR „ Partnerstwo Drawy” z siedzibą w Szczecinku przystąpiły do realizacji wspólnego projektu pn. „PROMOCJA LOKALNYCH GRUP RYBACKICH POPRZEZ POPRAWĘ BEZPIECZEŃSTWA NA OBSZARACH WODNYCH – PROFILAKTYKA I EDUKACJA”. W ramach projektu będą realizowane działania edukacyjne skierowane do młodzieży gimnazjalnej , służące poprawie bezpieczeństwa na obszarach wodnych.

czytaj więcej →

Zaproszenie

DODANO: 2013-01-18 10:56:33

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Dobrzanach zaprasza mieszkańców na XXIV Sesję Rady Miejskiej, która odbędzie się w dniu 22 stycznia 2013 r. o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego  w Dobrzanach /Ratusz/.

Porządek Sesji Rady Miejskiej w Dobrzanach w dniu 22 stycznia 2013r.

Przewodnicząca Rady Miejskiej
Halina Zalewska

czytaj więcej →

Zaproszenie

DODANO: 2013-01-18 10:47:16

Zapraszam organizacje pozarządowe do zgłaszania swoich przedstawicieli do składu komisji konkursowej, która zostanie powołana w celu zaopiniowania ofert złożonych do ogłoszonego konkursu na realizację zadań publicznych Gminy Dobrzany w 2013 r. z zakresu kultury fizycznej i sportu – upowszechnianie kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Dobrzany na bazie obiektów sportowych w miejscowościach Dobrzany, Szadzko.

Zgłoszenia należy dokonać w terminie do dnia 31 stycznia 2013 r. w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Dobrzanach.

BURMISTRZ DOBRZAN
Jan Prościak

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy