Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

DODANO: 2014-07-14 14:24:28

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

Dla zamówień o wartości nie przekraczającej 

wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000 euro

Pn.: „opracowanie dokumentacji przetargowej oraz wyboru

najkorzystniejszej oferty w ramach projektu „Dostęp do Internetu

szansą na rozwój dla „wykluczonych cyfrowo” mieszkańców Gminy Dobrzany”

 

Formularz do pobrania

czytaj więcej →

OTWARCIE PARKU NAD RZECZKĄ

DODANO: 2014-07-09 14:38:49

„Park nad Rzeczką”  to kontynuacja historii parku poprzez  wiek XIX i XX, aż po wiek XXI.

Zarośnięty, zaniedbany i zdewastowany stary park został przekazany do renowacji  Towarzystwu  Przyjaciół  Dobrzan  „Złoty Szpon”.  4-letnie prace i działania za owocowały nawiązaniem współpracy z byłymi mieszkańcami Dobrzan zrzeszonymi w stowarzyszeniu „Heimatkreis  Saatzig” z Niemiec.

Nasze prace porządkowe i odnowienie dróg i ścieżek wg starej dokumentacji, zostały uwieńczone wsparciem finansowym w postaci pokrycia kosztów zagospodarowania usypanego wzgórka oraz ufundowania okolicznościowej tablicy pamiątkowej i rzeźby gryfa pomorskiego posadowionego na przygotowanym wzniesieniu.

Apel skierowany do Firm i mieszkańców Dobrzan zaowocował ufundowaniem 10 ławek parkowych, na których umieściliśmy tabliczki informujące o darczyńcach.

W naszych poczynaniach wspierali nas inni mieszkańcy wykonując różne prace w Parku oraz Urząd Miejski w Dobrzanach udostępniając nam koparkę oraz część materiałów.

28 czerwca 2014r Towarzystwo Przyjaciół Dobrzan „Złoty Szpon” i Stowarzyszenie „Heimatkreis Saatzig” przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Dobrzanach zorganizowali spotkanie integracyjne byłych i obecnych mieszkańców, oraz zaproszonych gości m. in. członków mniejszości niemieckiej ze Stargardu.  

  

czytaj więcej →

Dni Dobrzan 2014

DODANO: 2014-07-04 13:51:07

W dniach 28-29.06.2014 r. mieszkańcy Gminy Dobrzany oraz okolic mieli możliwość uczestniczenia w uroczystych obchodach DNI DOBRZAN 2014. Święto Miasta miało swój początek w sobotę, a rozpoczęło się od otwarcia nowo powstałego placu zabaw w Parku Miejskim w Dobrzanach. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał Burmistrz Jan Prościak w asyście dzieci czekających z niecierpliwością na nowo powstały plac.

czytaj więcej →

Spotkanie dzieci z policjantami

DODANO: 2014-07-03 12:19:07
W dniu 27.06.2014r. w świetlicy w Dobrzanach odbyło się  spotkanie dzieci z policjantami. Miało ono na celu zadbanie o bezpieczeństwo w czasie wakacji. Policjanci wyjaśnili dzieciom zasady ruchu drogowego oraz wyjaśnili jak trzeba się poruszać na drodze idąc pieszo lub jadąc rowerem.
czytaj więcej →

Uroczyste przekazanie nowego ciężkiego ratowniczo-gaśniczego samochodu dla OSP Dobrzany

DODANO: 2014-07-02 12:58:19

Późnym popołudniem 28 czerwca br. podczas inauguracji Dni Dobrzan 2014, miała miejsce uroczystość poświęcenia i przekazania nowego samochodu gaśniczego MAN typ TGM, model 18.340 4x4, dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrzanach. Po krótkiej zapowiedzi konferansjera - Dowódca Uroczystości Artur Siemiński złożył meldunek Stanisławowi Kopeć Członkowi Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Po przeglądzie pododdziałów i przywitaniu ze strażakami, wśród których była także Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP w Dobrzanach przy dźwiękach Hymnu strażackiego została wciągnięta na maszt flaga Straży.

czytaj więcej →

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

DODANO: 2014-07-01 14:31:18

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

Dla zamówień o wartości nie przekraczającej  wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000 euro

Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.

„Zatrudnienie Koordynatora Projektu w ramach realizowanego projektu o nr POIG.08.03.00-32-499/13 pn. „Dostęp do Internetu szansą na rozwój dla „wykluczonych cyfrowo” mieszkańców Gminy Dobrzany”

Formularz do pobrania

 

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy