Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


DODANO: 2013-09-12 08:23:42

WIENIEC DOŻYNKOWY Z BYTOWA
NAJPIĘKNIEJSZY

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

czytaj więcej →

Podsumowanie Sportowych Wakacji w Gminie Dobrzany

DODANO: 2013-09-01 00:19:31

Piękne, słoneczne wakacje już za na mi. Wraz z nimi zakończyliśmy serię treningów i turniejów w ramach „Wakacyjnego Festiwalu Piłkarskiego dla dzieci i młodzieży z Gminy Dobrzany. Na koncie organizacyjnym mamy również turniej siatkówki dla dorosłych.

Wakacyjny Festiwal Piłkarski dla dzieci i młodzieży z Gminy Dobrzany.

                Zorganizowany przez Gminę Festiwal piłkarski realizowany był w ramach operacji współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej. Projekt realizowany był w czterech miejscowościach, w których odbywały się systematyczne treningi piłkarskie. Każda miejscowość poza wspomnianymi treningami była organizatorem turnieju piłki nożnej dla dzieci i młodzieży.

czytaj więcej →

Zaproszenie

DODANO: 2013-08-27 13:54:06

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Dobrzanach zaprasza mieszkańców na XXIX Sesję Rady Miejskiej, która odbędzie się w dniu 3 września 2013 r. o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego  w Dobrzanach.

 

Przewodnicząca Rady Miejskiej

                                                                                      Halina Zalewska

czytaj więcej →

DODANO: 2013-08-27 10:54:42

Dożynki w gminie Dobrzany

24 sierpnia 2013 roku w Szadzku oraz Ognicy odbyły się Dożynki , które rozpoczęły się Mszą Świętą dziękczynną. Wśród gości nie zabrakło  Burmistrza Dobrzan Jana Prościaka oraz Radnych  okręgów. Organizatorzy święta plonów;  sołtysi wraz z radami sołeckim, zaprosili  wszystkich przybyłych gości gdzie za darmo można było skosztować  grochówki, dzika, ciast wypić kawę i herbatę. W Szadzku na plac przy boisku korowód prowadził nowo powstały zespół ludowy, który także grał i śpiewał w to piękne popołudnie. W świetnych  nastrojach  mieszkańcy jak i przybyli goście bawili się  do białego rana.

czytaj więcej →

Fantastyczny świat przedszkolaków w Gminie Dobrzany

DODANO: 2013-08-02 23:29:29

Gmina Dobrzany – Zespół Szkół Publicznych w Dobrzanach

 

Ogłasza nabór do przedszkola w ramach projektu: ”Fantastyczny świat przedszkolaków w Gminie Dobrzany” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego 

czytaj więcej →

Wakacyjny Festiwal Piłkarski dla dzieci i młodzieży

DODANO: 2013-07-18 22:03:28

W Gminie Dobrzany odbywa się Wakacyjny Festiwal Piłkarski dla dzieci i młodzieży. Jest to seria treningów oraz turniejów piłki nożnej dla wszystkich chętnych dzieci, które wakacyjne dni spędzają w naszej gminie. Festiwal rozpoczął się 02.07.2013 i trwać będzie do 17.08.2013. Przy organizacji treningów oraz turniejów pomoc oferują  Sołtysi oraz rodzice z czterech wybranych miejscowości, w których przeprowadzane są zajęcia.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy