Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


POKAZY STRAŻACKIE OSP PRZY REMIZIE W DOBRZANACH

DODANO: 2014-05-21 07:59:08

W sobotę 17 maja 2014 r. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrzanach zorganizowali pokaz sprzętu strażackiego dla mieszkańców Dobrzan. To wszystko w ramach  w ramach promocji zakupu ciężkiego specjalistycznego samochodu pożarniczego projektu RPO WZ Poprawa bezpieczeństwa w obszarze działania Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrzanach, dofinansowanego z EFRR.  

czytaj więcej →

GMINNA MAJÓWKA 2014

DODANO: 2014-05-09 09:57:10

Majówkę rozpoczęto w czwartek  1 maja 2014r.  na boisku szkolnym „Orlik 2012” przy Zespole Szkół Publicznych  w Dobrzanach Turniejem  Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Dobrzan. Celem  zorganizowanych rozgrywek piłkarskich była integracja,  wspólna zabawa i możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu połączona z rywalizacją sportową  młodych. Do współzawodnictwa  w turnieju zgłosiło się 6 drużyn:

Inkubator Galaktikos Dobrzany, Old Spice Dobrzany, FC Kozy, Ognica, WKS Szadzko, Zaszokowani Lutkowo. 

czytaj więcej →

Kanalizacja miejscowości Kozy z kolektorem do Dobrzan

DODANO: 2014-04-25 12:32:38

    Od kwietnia br. rozpoczęta została budowa kanalizacji sanitarnej tłocznej i grawitacyjnej z przyłączami, przepompowniami i przyłączami energetycznymi do przepompowni dla miejscowości Kozy i części posesji w Dobrzanach przy ul. Świerczewskiego. Ograniczenie zanieczyszczeń przedostających się do wód i gleby to cel Gminy Dobrzany, a efektem będzie poprawa stanu środowiska naturalnego oraz warunków życia mieszkańców. 

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy