Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


ZAPROSZENIE

DODANO: 2015-06-24 09:15:43

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Dobrzanach zaprasza mieszkańców na IX Sesję Rady Miejskiej, która odbędzie się w dniu 30 czerwca 2015 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego  w Dobrzanach /Ratusz/.

Przewodnicząca Rady Miejskiej
Halina Zalewska

Porządek obrad

czytaj więcej →

DODANO: 2015-06-24 09:11:03

OGŁOSZENIE

Urząd Miejski w Dobrzanach informuje, że w miesiącu czerwcu i lipcu na terenie Gminy Dobrzany przeprowadzana będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest (eternit). Inwentaryzacje prowadzić będzie Zakład Analiz Środowiskowych Eko-precyzja z siedzibą w 43-450 Ustroń, ul. Sikorskiego 10.

Podczas inwentaryzacji pracownicy firmy Eko-precyzja sporządzać będą ankietę, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zwracamy się z prośbą do mieszkańców o pomoc pracownikom ww. firmy podczas wykonywanych prac w zakresie udzielania informacji.

Istnieje możliwość podania informacji na temat lokalizacji wyrobów azbestowych poprzez formularz na stronie internetowej: www.eko-precyzja.eu/azbest

Zarządcy obiektów, w których występują ukryte formy azbestu, prosimy o zgłoszenie tego faktu w Urzędzie Miejskim w Dobrzanach lub bezpośrednio do firmy Eko-precyzja   e-mail: biuro@eko-precyzja.eu.

Przeprowadzona inwentaryzacja pozwoli pozyskać środki zewnętrzne na usuwanie i utylizację wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta i Gminy Dobrzany. Osoby, które nie będą ujęte w spisie, mogą zostać pozbawione szansy na uzyskanie ww. dofinansowania.

Zadanie współfinansowane jest przez Ministerstwo Gospodarki w ramach Konkursu Azbest 2015!

 

czytaj więcej →

DODANO: 2015-06-23 09:14:55
Zespól Szkół Publicznych w Dobrzanach oferuje do sprzedaży piec C.O. Piec można oglądać w Zespole Szkół Publicznych w Dobrzanach w godzinach od 8.00 do 15.00
 
Dane techniczne pieca
czytaj więcej →

DODANO: 2015-06-19 12:19:41

OGŁOSZENIE

Gmina Dobrzany działająca poprzez Zakład Gospodarki Komunalnej w Dobrzanach informuje, że w dniu 05.05.2015r. przez Radę Miejską w Dobrzanach została podjęta Uchwała  nr VII/63/15 umożliwiająca wykup mieszkania komunalnego z 95% bonifikatą.

 Zgodnie  z w/w uchwałą  najemca mieszkalnego lokalu komunalnego, niezależnie od lat zamieszkiwania, będzie mógł nabyć swój lokal na własność za 5% wartości.

Warunki nabycia mieszkania, które należy spełnić:

  • brak zadłużenia czynszowego,
  • złożyć  podanie w sekretariacie Urzędu Miejskiego ul. Staszica 1 w Dobrzanach z informacją o chęci wykupu lokalu mieszkalnego,
  • dokonanie przedpłaty na rzeczoznawcę majątkowego ( kwota przedpłaty odliczana jest od ceny lokalu).  

                                                                                                        KIEROWNIK ZGK

                                                                                                     KATARZYNA  ULEWICZ

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy