Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


DODANO: 2016-11-21 16:31:16

WŁAŚCICIEL PSA ZOSTAŁ USTALONY.

DZIĘKUJEMY!

czytaj więcej →

Obchody Dnia Niepodległości 2016

DODANO: 2016-11-16 12:38:12

Tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości Dnia 11 listopada rozpoczęły się w kościele pw. świętego Michała Archanioła w Dobrzanach. Uroczystą liturgię w intencji Ojczyzny poprowadził ksiądz proboszcz Krzysztof  Musiałek wraz z Ks. Damianem Jędrzejak. Mszy świętej towarzyszył występ chóru szkolnego „Apasjonata”, a także reprezentacja dzieci wraz z pocztem sztandarowy z Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach. Po oficjalnej części obchodów mieszkańców zaproszono na poczęstunek oraz do udziału  w koncercie patriotycznym  przygotowanym przez chór „Apasjonata”.

czytaj więcej →

Uwaga Mieszkańcy !!!

DODANO: 2016-11-16 10:41:57

Uprzejmie informujemy mieszkańców Gminy Dobrzany, że od dnia 9 listopada br. świadczenie usług medycznych w ramach Podstawowej Opieki Medycznej/POZ/ oraz specjalizacji (stomatologia i ginekologia) odbywać się będzie w Przychodni "LEK-STOMED" przy ul. Strażaciej 3a w Dobrzanach.

czytaj więcej →

Podziękowania

DODANO: 2016-11-07 14:04:28

Dziękuję mieszkańcom Gminy Dobrzany za przyjętą postawę w dniu 06.11.2016 r., którą odczytuję jako wyrażenie zaufania do urzędu jaki pełnię. Z dużą pokorą przyjmuję również decyzję mieszkańców, którzy w tym dniu wzięli udział w referendum. Zapewniam, że w swojej dalszej działalności będę podejmowała działania wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich mieszkańców Gminy Dobrzany. Uczynię wszystko, aby nie zawieść Państwa zaufania.

Z poważaniem

 Anna Gibas

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy