Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Wizyta w Brodnicy

DODANO: 2015-02-25 14:30:35

Przedsiębiorstwo PUWiS zwróciło się z wnioskiem o dzierżawę terenu z przeznaczeniem do lokalizacji inwestycji „Budowa układu przetwarzania zagęszczonych osadów ściekowych na polepszacze gleby oraz nawozy”. W związku z powyższym radni oraz mieszkańcy Dobrzan w dniu 24 lutego udali się do miejscowości Brodnica w celu obejrzenia przykładowych instalacji.

czytaj więcej →

ZAPROSZENIE

DODANO: 2015-02-20 14:35:51

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Dobrzanach zaprasza mieszkańców na V Sesję Rady Miejskiej, która odbędzie się w dniu 26 lutego 2015 r. o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego  w Dobrzanach /Ratusz/.


Przewodnicząca Rady Miejskiej

Halina Zalewska

Porządek obrad

czytaj więcej →

SPORTOWIEC ROKU 2014 GMINY DOBRZANY

DODANO: 2015-02-20 13:07:37

Patrycja Jarosz Sportowcem Roku 2014 w Gminie Dobrzany

W czwartkowy wieczór w sali sesyjnej stargardzkiego starostwa poznaliśmy rozstrzygnięcia dziewiętnastej edycji plebiscytu sportowego Głosu Szczecińskiego. Gmina Dobrzany jest partnerem plebiscytu.

Sportowcem roku 2014 w gminie Dobrzany została Patrycja Jarosz, piłkarka ręczna z Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach. Patrycja miała znaczący udział w zdobyciu przez jej szkołę mistrzostwa powiatu stargardzkiego w piłce ręcznej. Nagrodę dla niej ufundowała Burmistrz Gminy Dobrzany Anna Gibas. W jej imieniu nagrodę wręczyła Ilona Nędza z Urzędu Miejskiego w Dobrzanach.

Sportowcem Powiatu Stargardzkiego 2014 została Magdalena Zycer, zawodniczka Lekkoatletycznego Ludowego Klubu Sportowego Pomorze Stargard. Drugie miejsce zajęła zapaśniczka Ludowego Klubu Sportowego Feniks Stargard Katarzyna Mądrowska. Trzecie miejsce zajął Igor Grzesik z gminy Dolice, który trenuje pływanie w klubie Foka Choszczno.

Sportowcami roku 2014 w pozostałych gminach powiatu stargardzkiego zostali: Magdalena Zycer (miasto Stargard), Łukasz Sulima z Klubu Karate Kamikaze (Chociwel), Igor Grzesik (Dolice), piłkarz nożny Iny Ińsko Wojciech Kliś (Ińsko), Daria Wilk z Klubu Karate Kamikaze (Kobylanka), zapaśniczka Feniksa Weronika Zdulska (Marianowo), zawodnik jiu-jitsu Mateusz Kędzierski (Stara Dąbrowa), piłkarz nożny Pomorzanina Krąpiel Tomasz Piotrowski (gmina Stargard Szczeciński), zawodniczka uczniowskiego klubu Kusy Suchań Aleksandra Zajączkowska (Suchań).

Plebiscyt "Sportowiec Powiatu Stargardzkiego 2014" to także wybór najważniejszego wydarzenia sportowego w tym regionie w minionym roku. Wybór mieszkańców i plebiscytowej kapituły padł na Maraton MTB Dookoła Jeziora Miedwie. To była dziewiąta edycja maratonu rowerowego. W sierpniowych zawodach sklasyfikowano 1347 zawodników.

Plebiscyt organizuje Głos Szczeciński. To była jego dziewiętnasta edycja. Partnerami plebiscytu są: Powiat Stargardzki oraz samorządy miejskie i gminne, w tym Gmina Dobrzany.

Zdjęcie Tadeusz Surma

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy