Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Zaproszenie na I sesję Rady Miejskiej w Dobrzanach

DODANO: 2018-11-13 14:22:44

Zaprasza się mieszkańców Gminy Dobrzany na inauguracyjną sesję Rady Miejskiej w Dobrzanach XII kadencji, która, zgodnie z postanowieniem Komisarza Wyborczego w Szczecinie, odbędzie się w dniu 20 listopada 2018 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dobrzanach w celu złożenia ślubowania przez radnych oraz burmistrza.

Sekretarz Gminy Dobrzany

Anna Dumowska

W tym dniu o godz. 9.00 w kościele w Dobrzanach odbędzie się Msza św. z okazji rozpoczęcia kadencji 2018 – 2023.

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Szczecinie

Ramowy porządek obrad

czytaj więcej →

Mecz Zorzy Dobrzany w symbolicznych barwach biało-czerwonych

DODANO: 2018-11-16 09:50:42

W sobotę 10 listopada o godzinie 13:00 odbył się mecz ligowy pomiędzy Zorzą Dobrzany, a Iskierką Szczecin. Obie drużyny w formie upamiętnienia 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę rozegrały mecz w opaskach biało-czerwonych. Mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla Iskierki Szczecin. Zorza obecnie zajmuje szóste miejsce w szczecińskiej grupie okręgowej.

 

czytaj więcej →

DODANO: 2018-11-16 09:36:02

Zapraszamy w dniach 19-28 listopada 2018 r. do Biblioteki w Dobrzanach na Wystawę Okładek Płyt Winylowych pt. "Sztuka na Okrągło" ze zbiorów Pana Piotra Fidlera

czytaj więcej →

Obchody Dnia Niepodległości w Krzemieniu

DODANO: 2018-11-16 09:26:19

W związku z tegoroczną 100 rocznicą odzyskania niepodległości, w Krzemieniu zostało zorganizowane spotkanie upamiętniające tę szczególną datę. W sobotnie popołudnie 10 listopada w świetlicy wiejskiej zgromadzeni Mieszkańcy oraz zaproszeni na tę okoliczność: Pan Ireneusz Rogowski wicestarosta Powiatu Stargardzkiego, Pani Burmistrz Dobrzan Anna Gibas, Pan Zbigniew Kurzymski Sołtys Sołectwa Krzemień wysłuchali koncertu niepodległościowego w wykonaniu zespołu ludowego „Jezioranki”, a także krótkiego rysu historycznego, w którym została przedstawiona droga Polski do wolności. Wieczór zakończył się zabawą taneczną z udziałem Dj.

czytaj więcej →

„Pchła Szachrajka” odwiedziła naszą Bibliotekę !

DODANO: 2018-11-15 13:54:32

Po raz kolejny z myślą o młodych widzach Gminna Biblioteka Publiczna w Dobrzanach zaprosiła Teatr „TAK”, który tym razem zaprezentował się w przedstawieniu pt. ”O Pchle, co manier nie miała”.

 

czytaj więcej →

Biblioteczne warsztaty pt. "Kreatywna Niepodległa dla Najmłodszych"

DODANO: 2018-11-15 12:17:26

13 listopada o godzinie 15.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Dobrzanach odbyły się pierwsze warsztaty pt. "Kreatywna Niepodległa dla Najmłodszych". Warsztaty zostały zorganizowane i przeprowadzone przez pracowników biblioteki z okazji Gminnych obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości.

W trakcie spotkania najmłodsi uczestnicy, mieszkańcy naszej gminy – wykonywali oryginalne dekoracje niepodległościowe, do których inspiracją było Godło Polski. Warsztaty okazały się idealnym sposobem, aby wspólnie celebrować to ważne święto!

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, a Wolontariuszom działającym w Bibliotece za pomoc okazaną najmłodszym.

Kolejne kreatywne warsztaty już w grudniu, o czym będziemy informować.

 

 

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy